Lista produktów marki JVC

4 900,00 zł
Brutto

GY-HM70E to naramienna kamera z profesjonalnym wyglądem i bardzo dobrym oświetleniem, dzięki czemu jest idealna dla filmowców pracujących na weselach i innych wydarzeniach. Posiada dynamiczny, 16-krotny jasny obiektyw F1.2 i oferuje wysoką prędkość nagrywania. Posiada również dwa doki akumulatorowe zapewniające ciągłą, nieprzerwaną pracę.

27 000,00 zł
Brutto

Kamera studyjna i do reportażu JVC GY-HM850E. GY-HM850 firmy JVC oferuje taką samą wydajność i te same podstawowe funkcje, co GY-HM890, bez interfejsu do pełnej konfiguracji studyjnej, oraz z puli minus HD. Na ramieniu jego solidne odczucie daje pewność, że pracujesz z aparatem, na którym możesz liczyć - nawet w najtrudniejszych warunkach fotografowania.

16 900,00 zł
Brutto

Kamera JVC GY-HM660E. GY-HM660 to najnowszy i najbardziej zaawansowany mobilny aparat fotograficzny JVC. Mały i wystarczająco lekki, aby można go było używać w dowolnym miejscu, ten aparat przewyższa wydajność wielu tradycyjnych jednostek i oferuje niezawodne przesyłanie wysokiej jakości bez użycia plecaka lub zewnętrznego enkodera.