Karta pamięci Sony XQD G 120GB 440 mb/s

Karta pamięci Sony XQD 120GB 440R/400W

Sony Karta XQD 120GB

1 095,00 zł
Brutto Wysyłka do 24 godzin.
 Produkt dostępny!

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

SONY XQD G 120GB

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpgInterfejs: ExpressCard/34 PCI Express Gen.2, USB3.1 Gen.1(Super Speed USB)
Prędkość odczytu do MB/s: 440
Prędkość zapisu do MB/s: 400
Pojemność [GB]: 120 Gb
Typ karty: XQD
Technologia bezprzewodowa: Nie


Karty XQD stworzono z myślą o zaawansowanych lustrzankach cyfrowych i profesjonalnych kamerach. Wykorzystywany jest glównie w topowych aparatach Nikon, np. D5 i D500 oraz kamerach Sony, np. PXW-FS7, PXW-FS7II, FDR-AX1 i PXWZ100, które dopiero we współpracy z kartami Sony są w stanie uzyskać swoje maksymalne osiągi. Karty Sony XQD G świetnie sprawdzą się w fotografii sportowej, reporterskiej, dzikiej natury oraz wszędzie tam, gdzie ważna jest szybkość i refleks.


Większe możliwości serii zdjęć

Dzięki bardzo dużym prędkościom zapisu i odczytu karty pamięci Sony serii XQD G są doskonałe do robienia serii zdjęć w formacie RAW przy użyciu wysokiej klasy lustrzanek cyfrowych. Możliwość zarejestrowania serii 200 zdjęć w formacie RAW – 1,5 raz więcej niż w przypadku kart Compact Flash.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg


Niezawodne nagrywanie filmów 4K

Unikatowy kontroler firmy Sony zapewnia stabilne nagrywanie filmów 4K dzięki dwustronnej komunikacji i zarządzaniu wąskimi gardłami danych w zgodnych aparatach. Karta 240 GB mieści około 45 minut2 nagrań 4K XAVC (Intra) zarejestrowanych takimi kamerami jak 4K PXW-FS7 firmy Sony.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg


Niezwykle solidna konstrukcja obudowy

Unikatowe technologie firmy Sony zwiększają wytrzymałość obudowy i trwałość. Cofnięcie styków zabezpiecza je przed uszkodzeniem, pyłem i wyładowaniami elektrostatycznymi, gwarantując niezawodność nawet w trudnych warunkach.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg


Szybkie przesyłanie danych do komputera

Czytnik kart XQD/SD firmy Sony i adaptery USB to najlepsze uzupełnienie kart pamięci z serii XQD. Dzięki transferowi danych dwa razy szybszemu od najszybszych kart Compact Flash możesz zwiększyć wydajność wykonywania zapasowych kopii danych i innych zadań. (1) Seria XQD G Sony (2) Compact Flash (3) Minuty.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg


Doskonała trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu

Karty QD-G240F i QD-G120F są nawet 5 razy bardziej wytrzymałe w porównaniu do standardu XQD. Testy potwierdzają, że najnowsze karty z serii G wytrzymują upadek z wysokości 5 m, co daje pewność użytkowania nawet podczas rejestrowania obrazu w niesprzyjających warunkach. (1) Standard XQD (2) QD-G240F/QD-G120F

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg


Zaprojektowane dla profesjonalistów

Karty pamięci XQD firmy Sony są odporne na wstrząsy, oddziaływania magnetyczne, wyładowania statyczne i uszkodzenia oraz zapewnia pełną wydajność nawet w skrajnych temperaturach, przy narażeniu na intensywne światło UV i promieniowanie rentgenowskie maszyn na lotniskach. Zaprojektowane z myślą o długim, profesjonalnym użytkowaniu karty Sony XQD to sprawdzona, niezawodna pamięć masowa niezależnie od miejsca robienia zdjęć.

DELKIN 64GB SDXC UHS-II CINEMA SD (2).jpg
Sony
039384

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: