Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Blackmagic Design DaVinci Resolve Micro Panel
   Blackmagic Design DaVinci Resolve Micro Panel
   Blackmagic Design DaVinci Resolve Micro Panel
   Blackmagic Design DaVinci Resolve Micro Panel
   Blackmagic Design DaVinci Resolve Micro Panel
   Blackmagic Design DaVinci Resolve Micro Panel

   Blackmagic Design DaVinci Resolve Micro Panel

   4 689,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność
   038940

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: 22 891 13 73 wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Pracuj szybciej i uzyskaj więcej

    Egzotyczne lokalizacje, odległe miejsca, a nawet całe światy powstają na scenach i wewnątrz komputerów głównych hollywoodzkich studiów filmowych. Połączenie tego wszystkiego i nadanie mu realnego wyglądu wymaga najbardziej wydajnych narzędzi i najwyższej jakości przetwarzania obrazu. Podczas gdy DaVinci Resolve może być używane jako samodzielne narzędzie programowe, dodanie sprzętowego panelu sterowania pozwala pracować szybciej niż kiedykolwiek przedtem, a jednocześnie znacznie rozszerza możliwości twórcze. Opracowane we współpracy z wiodącymi zakładami postprodukcyjnymi na całym świecie, panele sterowania DaVinci Resolve dają kolorystom kontrolę, której potrzebują, aby tworzyć realistyczne obrazy, które pozwalają nam wierzyć w to, co widzimy w telewizji i na srebrnym ekranie!

    color-md.jpg


    Kolor dodaje emocje do twoich zdjęć

    Panele kontrolne DaVinci Resolve zostały zaprojektowane w celu zapewnienia płynnej, praktycznej kontroli nad wieloma parametrami jednocześnie, dzięki czemu możesz pracować szybciej i być bardziej kreatywnym. Kontrolki sprzętowe są logicznie umieszczone w pobliżu naturalnych pozycji dłoni i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Otrzymujesz gładkie trackballe o wysokiej rozdzielczości do precyzyjnych regulacji. Wszystkie pokrętła, pokrętła i przyciski zostały zaprojektowane na zamówienie, aby zapewnić idealną rezystancję, dzięki czemu można dokładnie dostroić dowolny parametr. Co najlepsze, panele sprzętowe pozwalają na dostosowanie wielu ustawień, takich jak wzrost, gamma i wzmocnienie, jednocześnie, zapewniając poziom kreatywnej kontroli wykraczający daleko poza to, co jest możliwe za pomocą myszy.

    panels-md.jpg


    Trzy panele dla różnych przepływów pracy

    Dzięki trzem panelom do wyboru łatwo jest znaleźć taki, który idealnie pasuje do Twojej pracy. Duży zaawansowany panel DaVinci Resolve jest idealny do dedykowanych zestawów korekcji kolorów i sal do gradacji, w których profesjonalni kolorowcy pracują przez cały dzień. DaVinci Resolve Mini Panel jest idealny, gdy potrzebujesz przełączać się między pracą w kolorze a edycją, lub dla niezależnych artystów, którzy potrzebują bogatego w funkcje przenośnego panelu, mogą przenosić się między zadaniami. Panel DaVinci Resolve jest niezwykle mały, ale profesjonalny. Idealnie pasuje do klawiatury, umożliwiając jednoczesną edycję i gradację kolorów, i doskonale nadaje się do użytku z laptopem do oceniania lokalizacji! Wszystkie 3 panele mają elementy sterujące w podobnych pozycjach, dzięki czemu można łatwo przemieszczać się między systemami z różnymi panelami!

    keys-lg.jpg


    Kreatywne sterowanie

    Aby przenieść gradację kolorów na wyższy poziom kreatywności, panele DaVinci Resolve Mini i Micro zawierają 12 dedykowanych podstawowych pokręteł korekcji kolorów. Zostały one zaprojektowane tak, aby ułatwić Ci stylizację wyglądu twoich zdjęć i generowanie precyzyjnego „wyglądu filmu”. Wszystkie pokrętła można nacisnąć, aby natychmiast zresetować sterowanie. Jest to idealne rozwiązanie, gdy próbujesz nowego ekscytującego stylu, ale trochę się zgubiłeś. Wystarczy nacisnąć pokrętła, aby zresetować!

    features-xl.jpg


    Wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości

    Zaawansowany panel DaVinci Resolve i Mini Panel DaVinci Resolve są wyposażone w jasne, kolorowe wyświetlacze, które umożliwiają pełną kontrolę nad ogromnym zestawem kreatywnych narzędzi wbudowanych w DaVinci Resolve. Wyświetlacze pokazują menu dla miękkich pokręteł i klawiszy programowych, a także wizualne informacje zwrotne dotyczące regulacji pokręteł w czasie rzeczywistym. Menu aktualizują się do bieżącego zestawu narzędzi automatycznie podczas korzystania z DaVinci, dzięki czemu uzyskujesz najszybsze i najbardziej bezpośrednie klucze do każdej funkcji i nigdy nie marnujesz czasu na przeszukiwanie długich skomplikowanych menu.

    trackballs-xl.jpg


    Szybka zmiana narzędzi

    Panele DaVinci Resolve Advanced i Mini zawierają dedykowane przyciski funkcji, które pozwalają szybko zmieniać narzędzia, dzięki czemu nie trzeba przełączać się między myszą a panelem. Jednym naciśnięciem przycisku można łatwo uzyskać dostęp do narzędzi, takich jak paleta RAW, korektory kolorów podstawowych, krzywe, kwalifikatory, okna, moduł śledzący i inne.

    tools-xl.jpg

    Blackmagic Design
    038940

    Szczegółowe odniesienia