Manfrotto MN755XB statyw mini DV aluminiowy

Manfrotto MN755XB statyw mini DV aluminiowy

1 369,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Manfrotto MN755XB statyw mini DV

Aluminiowy statyw, podobny do statywów foto serii 055 zaprojektowany z myślą o profesjonalnych użytkownikach sprzętu video. Stabilny, lekki, z szybkimi zaciskami wysuwu nóg. Posiada kolumnę z półkulą poziomującą wyposażoną w poziomicę, co pozwala na szybkie poziomowanie platformy mocowania głowicy.

MN755XB to lekki, aluminiowy, 3-sekcyjny statyw do zastosowań video. Wyróżnia się prostotą obsługi, dużą wysokością oraz kolumną z półkula poziomującą. Jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy szukają mobilnego statywu zarówno do zastosowań video jak i foto. Maksymalny udźwig to 7 kg.

Wyjątkowa mobilność

Model MN755XB charakteryzuje duża kompaktowość, długość po złożeniu to tylko 63 cm a waga tylko 2.5 kg. Dodatkowo w transporcie pomagają dołączone klamerki spinania nóg. MN755XB jest więc niezwykle mobilnym rozwiązaniem. W szybkim rozłożeniu pomaga system zacisków blokujących nogi.

Udźwig aż 7 kg

Mimo niewielkich gabarytów i wagi statyw ten jest bardzo wytrzymały. Jego maksymalne obciążenie to aż 7 kg. W zupełności więc wystarczy by zamontować solidną głowicę i kamerę lub aparat cyfrowy z osprzętem do filmowania.

Kolumna z półkulą poziomującą

Posiada kolumnę z półkulą poziomującą wyposażoną w poziomicę, co pozwala na szybkie poziomowanie platformy mocowania głowicy. Rączka u dołu głowicy służy do luzowania i blokowania półkuli po wypoziomowaniu głowicy. Ten sposób jest znacznie wygodniejszy i szybszy niż poziomowanie wysuwem nóg statywu. Dokładne wypoziomowanie głowicy daje nam pewność, że podczas rejestracji będziemy mieli zachowany pion i poziom we wszystkich kierunkach.

Wysokość maksymalna 165 cm

Maksymalna wysokość statywu z wysuniętą kolumną centralną to aż 165 cm (140.5 cm przy schowanej kolumnie). Dzięki temu możliwe jest nagrywanie z naturalnej dla dorosłego człowieka perspektywy. Odpowiednia wysokość to również większy komfort operowania kamerą.

4-kąty blokowania nóg

4-stopniowa blokada nóg pozwala na ustawienie statywu niemal w każdej pozycji także na nierównym podłożu. Nogi mogą być niezależnie blokowane pod kątem 23, 45, 65, 88 stopni. Tak, by idealnie dostosować się do otoczenia. Maksymalne rozstawienie nóg umożliwia też fotografowanie z niskiej wysokości - 41.5 cm.

Dane techniczne:

  • Wielkość po złożeniu: 63.5cm
  • Wysokość minimalna: 41.5cm
  • Wysokość maksymalna: 165cm
  • Pólkula poziomujaca: tak
  • Waga: 2.5kg
  • Udźwig: 7kg
Manfrotto
016050