      FOT000124 | EAN: 5025232859184 | MPN (kod producenta): H-ES12060E
      ILOŚĆ
      Kalkulator Grenke
      Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:
      • Salon Kraśnik: +48 81 825 97 22, sklep@beiks.pl
      • Salon Warszawa: +48 22 891 13 73, wawa@beiks.pl
      Write your review
      Salon
      Kraśnik:
      sklep@beiks.pl
      Salon
      Warszawa:
      wawa@beiks.pl
        Panasonic Leica DG Vario-Elmarit 12-60mm f/2.8-4 ASPH. POWER O.I.S.
        Jasne fotografie
        Obiektyw do pracy w każdych warunkach
        Stabilizacja Power O.I.S.
        Obsługa wideo
        Panasonic
        FOT000124
        Arkusz danych
        Mocowanie:
        MFT
        Stabilizacja:
        TAK
        Mocowanie obiektywu
        mikro 4/3
        Pole krycia obiektywu
        m4/3
        Zoom / Stałoogniskowy
        Zoom
        Rodzaj obiektywu
        Teleobiektyw
        Nastawienie ostrości
        AF
        Szczegółowe odniesienia
        Budowa obiektywu 14 elementów w 12 grupach (4 soczewki asferyczne, 2 soczewki ED)
        Powłoka Nano Tak
        Podstawa M4/3
        Optyczny stabilizator obrazu O.I.S. Tak (POWER O.I.S.)
        Długośc ogniskowej f=12–60 mm (odpowiednik dla aparatu 35 mm: 24–120 mm)
        Rodzaj przysłony 9 listków / okrągły otwór przysłony
        Maksymalna przysłona f/2.8 (Wide) – f/4.0 (Tele)
        Minimalna przysłona f/22
        Najmniejsza odległość dla ustawienia ostrości 0,20m (przy ogniskowej 12mm) / 0,24m (przy ogniskowej 60mm)
        Maksymalne powiększenie Około 0,3x / 0,6x (odpowiednik dla aparatu 35 mm)
        Kąt podglądu 84°(Wide) – 20°(Tele)
        Rozmiar filtra φ 62mm
        Maks. średnica φ 68,4mm / 2,69cala
        Długość całkowita Około 86mm (od początku obiektywu do podstawy mocowania)