Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   EDIUS 11 - drugie stanowisko do licencji Workgroup -Upgrade - Jump
   EDIUS 11 - drugie stanowisko do licencji Workgroup -Upgrade - Jump
   EDIUS 11 - drugie stanowisko do licencji Workgroup -Upgrade - Jump
   EDIUS 11 - drugie stanowisko do licencji Workgroup -Upgrade - Jump

   EDIUS 11 - drugie stanowisko do licencji Workgroup -Upgrade - Jump

   1 100,00 zł
   Brutto
   Wysyłka do 24 godzin.
   Ostatnie sztuki w magazynie
   | MPN (kod producenta): EP11-STD-W

   Wersja elektroniczna.

   Wybierz wersje :
   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 81 825 97 22, sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: +48 22 891 13 73, wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Korzystaj z Edius 11 Workgroup  na drugim stanowisku - do posiadanej licencji

    EDIUS 11 Workgroup: Potężne Oprogramowanie do Montażu Wideo dla Profesjonalistów

    EDIUS 11 Workgroup to idealne oprogramowanie do montażu dla profesjonalistów i ambitnych miłośników wideo. Jego użytkownikami są filmowcy, dziennikarze wideo, twórcy na YouTube, uczelnie, nadawcy, studia filmowe, firmy produkcyjne i agencje rządowe.

    EDIUS nie ogranicza kreatywności i produktywności, ponieważ pozwala na intuicyjną, szybką pracę, bez konieczności renderowania i oczekiwania, przy zachowaniu doskonałej stabilności systemu.

    EDIUS obsługuje najnowsze formaty nagrań, kamery i kodeki natywnie. To pozwala na jednoczesne przetwarzanie wielu warstw materiału 4K w czasie rzeczywistym, włączając w to korekcję kolorów i dodatkowe filtry.

    EDIUS oferuje tło renderowania, co sprawia, że praca jest płynna, kreatywna i praktycznie nieograniczona. Ponadto, EDIUS obsługuje technologię High Dynamic Range (HDR) w bardzo przyjazny dla użytkownika sposób, umożliwiając import, edycję i eksportowanie jak żadne inne rozwiązanie do montażu. Ten program 64-bitowy obsługuje także karty wejścia/wyjścia od producentów takich jak AJA i Blackmagic Design i integruje się bezproblemowo z istniejącym sprzętem. Ponadto, EDIUS zawiera ulepszony program Mync do organizowania i udostępniania materiałów wideo i innych plików multimedialnych.


    Edius 11 ekrean programu
    Edius 11 program do montazu

    EDIUS 11 - nowe funkcje:

    Efekty usterki: Urozmaicaj swoje projekty nowymi, gotowymi do użycia efektami usterek. Wystarczy dodać je do filmów, animacji, logo, grafik i tytułów.

    Animowane ikony: Aby pomóc w szybkim znalezieniu optymalnego efektu, EDIUS 11 pokazuje teraz wszystkie przejścia z animowaną ikoną.

    Automatyczna korekcja kolorów: Nowy inteligentny filtr - oparty na ludzkiej percepcji - automatycznie optymalizuje materiał wideo, nawet w przypadku trudnych materiałów.

    Eliminacja szumów za pomocą sztucznej inteligencji: Wykorzystując rozpoznawanie głosu oparte na sztucznej inteligencji, EDIUS 11 pozwala teraz eliminować nawet ekstremalne szumy lepiej niż kiedykolwiek wcześniej.

    Nowy edytor audio: Aby dalszej optymalizacji dźwięku, EDIUS 11 zawiera profesjonalny edytor wielościeżkowy Audio Editor do analizy, przywracania i masteringu dźwięku.

    Zamiana mowy na tekst: Nowy edytor audio zawiera również edytor napisów, który umożliwia przetwarzanie mowy na tekst w oparciu o sztuczną inteligencję. W EDIUS 11 można używać utworzonych napisów jako znaczników lub napisów.

    Nowy Titler: Nowy zintegrowany, szybki i potężny Titler umożliwia między innymi nagrywanie napisów do filmów. Możesz łatwo zmienić styl napisów, wybierając spośród różnych wzorów.

    Szybki start projektu: Łatwe uruchamianie projektu EDIUS 11, który automatycznie dopasowuje ustawienia klipu.

    Projekt mediów społecznościowych i eksport ustawień wstępnych: Używaj ustawień wstępnych w formatach poziomym, pionowym i kwadratowym dla różnych platform mediów społecznościowych.

    Klip dopasowania: Oszczędzaj czas, korzystając z klipów dopasowania podczas stosowania efektów do wielu klipów.

    Natywna obsługa wtyczek OFX: Ciesz się nowym światem możliwości dzięki natywnej obsłudze wtyczek OFX. Zintegruj jeszcze więcej efektów i filtrów oraz pracuj wydajniej.

    Mync 11 Tab w EDIUS: EDIUS zawiera Mync, wygodne i potężne narzędzie, które pomaga zarządzać plikami multimedialnymi i szybko przygotować materiał do edycji. Umożliwia ustawianie punktów wejścia i wyjścia, dodawanie znaczników, tagów i komentarzy oraz wyróżnianie klipów poprzez zmianę ich koloru i oceny. Nowa zakładka EDIUS 11 Mync udostępnia wszystkie te narzędzia i zasoby na wyciągnięcie ręki bezpośrednio w EDIUS.

    Współpraca w Chorus Hub: Opcjonalny serwer Chorus Hub umożliwia redaktorom EDIUS 11 współpracę z innymi.

    Usługi AI: Dzięki otwartej strukturze można zintegrować usługi AI innych firm z EDIUS 11. Funkcje takie jak kontrola jakości, opis sceny i wykrywanie twarzy pozwalają dostosować przepływ pracy EDIUS.

    Obsługa sprzętu GPU: EDIUS 11 oferuje rozszerzone dekodowanie GPU i wsparcie dla najnowszego sprzętu PC.

    Aktualizacja obsługi sprzętu innych firm: EDIUS 11 obsługuje najnowszy sprzęt I/O firm AJA i Blackmagic.

    Obsługa najnowszych formatów: Żaden inny edytor nie obsługuje natywnie tak szerokiej gamy formatów i kodeków jak EDIUS 11. Dzięki EDIUS 11 zawsze będziesz mógł korzystać z najnowszych kamer, dronów, smartfonów i nie tylko.

    Obsługa Sony XAVC H: Najnowszy kodek z nowej kamery Sony "Burano" jest już obsługiwany w EDIUS 11.

    Obsługa obrazów HEIF: EDIUS 11 obsługuje również "High Efficiency Image File" HEIF Format używany przez rosnącą liczbę smartfonów.

    Oprogramowanie do zarządzania multimediami Mync 11 jest dołączone do EDIUS 11. Nowe funkcje to:

    • Rozszerzone funkcje zarządzania klipami: Mync 11 oferuje ulepszone zarządzanie klipami, aby szybko przygotować materiał do edycji.
    • Zarządzanie projektami i sekwencjami EDIUS: Zarządzaj nie tylko plikami multimedialnymi, ale także projektami i sekwencjami EDIUS w Mync 11.
    • Transcode (Preset base): Można teraz konwertować pliki multimedialne do nowych formatów plików. Mync jest dostarczany z wyborem ustawień wstępnych dla najpopularniejszych formatów plików multimedialnych.
    • Monitor zadań: Użyj monitora zadań, aby obserwować zadania w tle nie tylko EDIUS, ale także Mync, na przykład podczas transkodowania lub eksportowania multimediów.
    • W przyszłości Mync 11 będzie również obsługiwał edycję storyboardów, wyszukiwanie duplikatów plików i klipów offline, weryfikację kopii, ukrywanie klipów i wiele więcej...

    EDIUS 11 jest dostarczany w pakiecie z następującymi nowymi modułami do optymalizacji dźwięku, tworzenia tytułów i efektów wideo. Regularna cena detaliczna tych modułów wynosi ponad 700 USD. Z EDIUS 11 wszystkie te wspaniałe rozwiązania otrzymujesz za darmo jako część pakietu EDIUS 11:

    • Pakiet wtyczek filtrów audio: Acon Digital EE dla EDIUS 11
    • Edytor dźwięku i napisów: Acon Digital Acoustica EDIUS Edition 7.5
    • Titler Plug-in Pack: VisTitle Express dla EDIUS 11
    • Pakiet wtyczek przejść wideo i filtrów: ProDAD Vitascene V5 EDIUS Edition


    Wymagania systemowe EDIUS 11

    Minimalne wymagania systemowe:

    • Procesor: Intel 5. generacji lub nowszy albo równoważny procesor AMD
    • Pamięć: 8 GB RAM lub więcej | dla projektów 4K/8K 16 GB lub więcej
    • Dysk twardy: 6 GB miejsca na dysku twardym do instalacji, szybki dysk do przechowywania wideo
    • Karta graficzna: 1 GB VRAM lub więcej | dla projektów 4K/8K 2 GB lub więcej
    • Karta dźwiękowa: Karta dźwiękowa z obsługą sterowników WDM
    • Sieć: Połączenie internetowe wymagane do początkowej aktywacji licencji oprogramowania, następnie raz w miesiącu w celu utrzymania użytkowania | Aktywacja offline i użytkowanie możliwe dla EDIUS 11 Workgroup
    • System operacyjny: Windows 10 64-bit wersja 21H2 lub nowsza, Windows 11, zmiany mogą być wprowadzane w dowolnym momencie bez powiadomienia.
    • Obsługiwane języki: Angielski, francuski, niemiecki, włoski, hiszpański i chiński tradycyjny (chiński uproszczony jest dostępny w wersji chińskiej, a japoński w wersji japońskiej EDIUS 11).

    Do kupienia również w naszym sklepie wtyczka Authoringu DVD w ceni 170zł


    EDIUS 11 wersja próbna

    Możesz pobrać i przetestować 30-dniową wersję próbną Grass Valley EDIUS 11 za darmo:

    EDIUS 11 Pobierz

    GrassValley

    Szczegółowe odniesienia

    MPN
    EP11-STD-W