Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

GrassValley

Grass Valley z siedzibą w Montrealu działa w branży medialnej od ponad 60 lat i obecnie oczekuje na przejęcie przez Black Dragon Capitalod Belden Inc. Oczekuje się, że transakcja zostanie sfinalizowana w pierwszej połowie 2020 r., po otrzymaniu zezwoleń regulacyjnych i innych warunków zamknięcia.

Kompleksowy ekosystem niezawodnych rozwiązań opartych na otwartych standardach firmy Grass Valley pomaga twórcom treści, nadawcom i organizacjom medialnym tworzyć wspaniałe treści i budować odnoszące sukcesy firmy medialne. Nagradzana technologia i zaufana wiedza branżowa pozwalają klientom tworzyć urzekające doświadczenia, które łączą ludzi w dowolnym miejscu, na dowolnym urządzeniu, za pomocą magii mediów.

Jako siła napędowa branży badawczo-rozwojowej, dysponująca najbardziej wszechstronnym pakietem rozwiązań dla atrakcyjnych treści na żywo, jesteśmy zaufanym partnerem wielu z największych i najbardziej kreatywnych marek w branży mediów i rozrywki. Pomagamy klientom przejść na infrastrukturę opartą na protokole IP i chmurze, aby umożliwić elastyczne, skalowalne i inteligentne przepływy pracy. Zaawansowane rozwiązania umożliwiają tworzenie bogatych, wysokiej jakości treści, które przybliżają widza do akcji; angażuje ich w historię i łączy ich ze sobą.

GrassValley posiada oprogramowanie do edycji nieliniowej, dzięki bardziej kreatywnym opcjom i edycji w czasie rzeczywistym wszystkich popularnych formatów SD, HD, a nawet 4K i HDR, EDIUS Pro 9 jest najbardziej wszechstronnym i najszybszym dostępnym oprogramowaniem do edycji nieliniowej. EDIUS Pro 9 umożliwia edycję w czasie rzeczywistym wielu formatów i liczby klatek na tej samej osi czasu. Oznacza to, że możesz edytować szybciej… i sprawić, by był bardziej kreatywny.

9 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog