Blackmagic Design Videohub Master Control

Blackmagic Design Videohub Master Control

2 990,00 zł
Brutto
 Produkt na zamówienie

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Blackmagic Design Videohub Master Control

Blackmagic Design Videohub Master Control to ostateczny system sterowania dla rodziny Blackmagic Videohub, pozwalający kontrolować wszystkie urządzenia Videohub, od tego z najmniejszą liczbą wejść do tego z największą liczbą wejść, a także umożliwia przełączanie między wejściami, wybór dowolnego jeden i skieruj go do dowolnego miejsca docelowego.

Jedną z wspaniałych funkcji systemu jest to, że możesz blokować trasy, aby zapobiec przypadkowej zmianie tras, gdy jesteś na żywo. Odblokowujesz też miejsca docelowe zablokowane przez innych za pomocą ich komputera, iPada lub funkcji Video Smart Control. Kolejną wspaniałą cechą jest to, że trasy można oznaczyć i łatwo wyszukiwać. Na przykład VTR można oznaczyć jako „VTR” i wyszukiwać jako „VTR”.


Kompletny panel sterowania

Videohub Master Control, kontroler z pokrętłem obrotowym do montażu w całej szafie, z bezpośrednim wprowadzaniem etykiet i eleganckim wyświetlaczem stanu routera LCD, zapewnia kontrolę nad każdym punktem krzyżowym w największym modelu Videohub.


Panele sterowania sprzętem

Videohub Master Control umożliwia bezpośrednie wprowadzanie przycisków lub przewijanie za pomocą pokrętła, aby uzyskać dostęp do dowolnego źródła lub miejsca docelowego. Po prostu wpisz etykietę lub przewiń pokrętło. Wbudowany wyświetlacz LCD zawiera piękne, wygładzone czcionki, które zapewniają niezwykle satysfakcjonujące wrażenia użytkownika.


Łatwy w użyciu

Po prostu wpisz bezpośrednio punkt krzyżowy lub po prostu obróć pokrętło i zobacz wszystkie swoje źródła i cele przewijane.


Elegancki design

Wyraźne przyciski, które są podświetlane zarówno przez RGB, jak i białe diody LED, dzięki czemu można wyświetlać szerszy zakres bogatych i czystych kolorów. Videohub Master Control pozwala zobaczyć wszystko dzięki niezwykle eleganckiemu wyświetlaczowi LCD, który zapewnia pełną informację o stanie routera. Panel przedni można odkręcić i zsunąć, dzięki czemu pod przyciski można włożyć etykiety. Otrzymujesz pliki Adobe Illustrator ze znakami cięcia, których możesz użyć jako szablonów do generowania własnych niestandardowych etykiet. Wszystkie przyciski mogą być podświetlane w różny sposób, dzięki czemu etykiety przycisków można zawsze odczytać, nawet w ciemnych pomieszczeniach. Master Control ma mniej niż cal grubości i zajmuje tylko jedną przestrzeń w szafie.


Łatwe do zainstalowania

Możesz dostosować przyciski, źródła i miejsca docelowe za pomocą dołączonego, łatwego w użyciu oprogramowania dla systemów Windows i Mac. Aby skonfigurować panel, wystarczy podłączyć go do wbudowanego złącza USB, a następnie uruchomić oprogramowanie. Możesz wybrać miejsce, w którym Videohub znajduje się w Twojej sieci, a także liczbę miejsc docelowych, które chcesz na panelu. Możesz nawet wybrać jasność podświetlenia, a także przycisk „weź”.


Łączy się przez Ethernet

Master Control wykorzystuje standardową sieć Ethernet, dzięki czemu można po prostu podłączyć do istniejącej sieci komputerowej. Jeśli chcesz używać swojego Videohub w środowiskach o znaczeniu krytycznym, możesz podłączyć sterowanie główne do routerów za pośrednictwem dedykowanego przełącznika Ethernet. Master Control obsługuje technologię Power over Ethernet, więc jeśli jest używany z przełącznikiem Ethernet, który obsługuje technologię Power over Ethernet, nie będzie wymagane zasilanie. W przypadku niezasilanych przełączników Ethernet dołączony jest zasilacz z międzynarodowymi adapterami gniazd zasilania. Master Control posiada również połączenia przelotowe Ethernet, idealne do łączenia w pętli z innymi centralami lub komputerami. Możesz łączyć dziesiątki paneli sterowania i oszczędzać na okablowaniu Ethernet.