Blackmagic Design Videohub Smart Control Pro

Blackmagic Design Videohub Smart Control Pro

3 590,00 zł
Brutto
 Produkt na zamówienie

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Blackmagic Design Videohub Smart Control Pro

Videohub Smart Control Pro firmy Blackmagic Design to router przełączający sieć z 48 programowalnymi przyciskami do trasowania źródeł i miejsc docelowych w sieci. Umieszczony w ramce 1 RU, Smart Videohub nadaje się do użytku zarówno w dużych systemach nadawczych, jak i przenośnych stojakach do kierowania produkcji na żywo przez Ethernet.

Proste przyciski z przodu urządzenia są skonfigurowane do sterowania źródłem i miejscem docelowym, a także 10 przypisywalnych przycisków makro i kilka przycisków konfiguracyjnych. Przyciski można zaprogramować przez USB za pomocą dołączonego oprogramowania dla Mac OS X i Windows. Urządzenie jest również wyposażone w ochronę przed awarią zasilania, aby zachować konfigurację przycisków w przypadku utraty zasilania.

Z tyłu urządzenia znajduje się wejście Ethernet RJ45 z PoE do podłączenia źródeł i zasilania urządzenia lub może być zasilane za pomocą oddzielnie dostępnego kabla zasilającego C13. Istnieje również wyjście pętli Ethernet bez PoE do komunikacji z miejscami docelowymi. Dwa porty wejściowe i wyjściowe RS-422 do przyszłej implementacji również znajdują się z tyłu, a także port USB Type-C do konfiguracji oprogramowania i aktualizacji oprogramowania układowego.

  • 48 programowalnych przycisków.
  • Przyciski i 10 przypisywalnych przycisków makro na panelu przednim.
  • Dołączone oprogramowanie dla komputerów Mac i Windows do konfiguracji przycisków.
  • Kontrola źródła i przeznaczenia Ethernet.
  • Port konfiguracyjny oprogramowania USB typu C.
  • Ochrona przed awarią zasilania w celu zachowania konfiguracji przycisków.
  • Zasilanie przez PoE lub oddzielnie dostępny kabel zasilający.
  • Podwozie 1 RU.