Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Blackmagic Design Production Camera 4K EF
   Blackmagic Design Production Camera 4K EF
   Blackmagic Design Production Camera 4K EF
   Blackmagic Design Production Camera 4K EF
   Blackmagic Design Production Camera 4K EF
   Blackmagic Design Production Camera 4K EF
   Blackmagic Design Production Camera 4K EF
   Blackmagic Design Production Camera 4K EF
   Blackmagic Design Production Camera 4K EF

   Blackmagic Design Production Camera 4K EF

   14 700,00 zł
   Brutto
   Zapytaj o dostępność

   ILOŚĆ

   Zadaj pytanie o produkt opiekunowi marki:

   • Salon Kraśnik: +48 600 101 768 sklep@beiks.pl

   • Salon Warszawa: 22 891 13 73 wawa@beiks.pl

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    kamera-blackmagic-design-production-camera-4k-efOszałamiające piękno 4K Wykorzystaj moc rozdzielczości 4K w pracy

    Najnowsze wysokiej klasy telewizory i projektory wideo obsługują telewizję nowej generacji Ultra HD, która jest czterokrotnością rozdzielczości 1080 HD. Kamera 4K firmy Blackmagic tworzy wizualnie bezstratne skompresowane pliki CinemaDNG RAW i ProRes 422 (HQ), które są idealne do edycji i korekcji kolorów narzędziami programowymi, które już posiadasz.

    Teraz możesz nagrywać najbardziej niesamowite, wysokiej rozdzielczości klipy muzyczne, epizodyczne produkcje telewizyjne, reklamy telewizyjne, sportowe, dokumentalne, wywiady i filmy fabularne. Kamera 4K firmy Blackmagic oferuje pojedyncze wyjście 6G-SDI dla niesamowitej produkcji na żywo w Ultra HD.

    Jakość premium Kompaktowy, solidny metalowy design

    Blackmagic Production Camera 4K jest precyzyjnie wykonana tak, by jakość mieściła się w niewiarygodnie małym rozmiarze. Otrzymujesz pięknie wykonane urządzenie cechujące się aluminiową obudową, mocowaniem EF dla obiektywów z wymienną optyką, wysokiej rozdzielczości sensorem 4K Super 35, globalną migawką, wizualnie bezstratnymi skompresowanymi plikami formatu CinemaDNG RAW i ProRes 422 (HQ). Z wbudowanym, nieskompresowanym nagrywaniem audio możesz nagrywać profesjonalne audio prosto do plików ProRes i całkowicie wyeliminować oddzielne synchronizowanie audio podczas post produkcji.

    Duży sensor Super 35

    Z dużym sensorem Super 35 otrzymujesz znane już ci kadrowanie i zachowanie obiektywów, które już posiadasz! Obiektyw wyposażony jest w globalną migawkę, więc masz doskonałe panoramowanie i przy minimalnym współczynniku obcięcia (crop factor) możesz otrzymać również piękne, szerokie kąty ujęć z Twoich szerokokątnych obiektywów. Jeśli pracujesz w HD, pokochasz wolność zmiany wielkości klatek oraz zoomu w ujęciach, bez utraty rozdzielczości, a skalując w dół od 4K do HD można uzyskać niezwykle gładkie i czyste obrazy.

    Kompatybilne mocowanie obiektywów EF Współpracuje z najlepszymi światowymi obiektywami

    Z kompatybilnym mocowaniem obiektywu EF możesz wybrać wysokiej jakości optykę, która została zaprojektowana tak, aby skorzystać z zalet dużego sensora Super 35 z minimalną redukcją wymiarów obrazu (cropping). Korzystaj z najbardziej niesamowitej optyki na świecie od wiodących producentów obiektywów takich jak Canon, Zeiss i innych, z pełnym sterowaniem elektronicznym!

    Kompatybilne mocowanie obiektywu EF oznacza, że nie jesteś zamknięty w kręgu konkretnych obiektywów, masz zatem swobodę pracy z profesjonalnymi obiektywami typu cinema używając prowadnic, sterowania Follow Focus oraz innych profesjonalnych akcesoriów!

    Super szybki rekorder SSD Przechwytuje 4K ProRes™ bezpośrednio na wymienne dyski SSD!

    Dzięki wbudowanemu rekorderowi SSD, kamera 4K firmy Blackmagic łatwo przechwytuje 4K w ProRes 422 (HQ) i skompresowane pliki CinemaDNG. Otrzymujesz kamerę 4K zaprojektowaną od podstaw, aby być częścią Twojego post produkcyjnego świata! Przechwytywanie do wymiennych dysków SSD oznacza, że po zakończeniu filmowania możesz po prostu podłączyć dany dysk SSD do komputera i edytować bądź dokonać korekcji kolorów bezpośrednio z dysku! Dyski mogą być formatowane zarówno w formacie HFS+ lub exFAT na potrzeby zgodności z systemem Mac i Windows.

    Otwarte formaty plików Standardowe pliki dla Twojego NLE

    W przeciwieństwie do tradycyjnych kamer, które rejestrują nieznane formaty plików, które potrzebują czasu na konwersję zanim będziesz mógł rozpocząć postprodukcję, kamera 4K firmy Blackmagic nagrywa bezpośrednio do plików, które są kompatybilne z Twoim oprogramowaniem do edycji. Szeroki zakres dynamiki sensora Super 35 może być odwzorowany w kwantowany zakres danego pliku, dzięki czemu możesz stopniować kolory ujęć bardziej szczegółowo w miejscach oświetlonych i cieniach. Jeśli pracujesz szybko, po prostu wybierz 'Video' i kręć w regularnej przestrzeni kolorów REC709.

    Pięknie wykonany model Wykonany maszynowo z solidnego aluminium dla podkreślenia siły i piękna

    Więcej informacji

    Blackmagic Design

    Szczegółowe odniesienia

    Może ci się spodobać również