Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III
   Canon EOS C300 Mark III

   Canon EOS C300 Mark III

   52 400,00 zł
   Brutto
   Wysyłka do 24 godzin.
   Ostatnie sztuki w magazynie
   041559


   ILOŚĆ

   Write your review

   Salon
   Kraśnik:

   (81) 825-97-22

   sklep@beiks.pl


   Salon
   Warszawa:

   (22) 891-13-73

   wawa@beiks.pl

    Uniwersalna kamera filmowa 4K Super 35mm z rodziny EOS

    Dzięki technologii i udostępnianemu zestawowi funkcji, a także elastyczności użytkowania i możliwości dostosowania do potrzeb klientów kamera C300 Mark III przypadnie do gustu nadawcom telewizyjnym i dokumentalistom, a także korporacyjnym producentom filmowym i przedstawicielom sektora wynajmu sprzętu.

    • Nowa matryca CMOS 4K Super 35 mm zapewnia zapierający dech w piersiach obraz
    • Matryca DGO (Dual Gain Output) Super 35 mm generuje obraz HDR w czasie rzeczywistym
    • Duża liczba klatek na sekundę – do 120 kl./s w formacie 4K
    • Obsługa wielu formatów nagrywania – szeroki zakres przepływów pracy
    • Wbudowany elektroniczny stabilizator obrazu (IS)
    • Kompaktowa, lekka i niezawodna
    • Różne mocowania i obiektywy
    • Modułowa konstrukcja o dużym możliwościach konfiguracyjnych
    21575.jpg


    Special Report C300 Mark III

    Raport Specjalny magazynu FILM AND DIGITAL TIMES na temat Canon EOS C300 Mark III


    Pobierz magazyn    magazyn1.png


    Bardzo wszechstronny system filmowy EOS

    Kamery EOS C300 Mark III nowej generacji są wyposażone w nową matrycę obrazu DGO 4K Super 35 mm firmy Canon i technologię Dual Pixel CMOS. Obsługują funkcję nagrywania w zwolnionym tempie w rozdzielczości 4K i z prędkością 120 kl./s oraz szeroki zakres dynamiki. Wszystko to kryje się w takim samym korpusie, jaki znamy z modelu EOS C500 Mark II.


    Nowa matryca CMOS 4K Super 35mm zapewnia zapierający dech w piersiach obraz

    Kamera EOS C300 Mark III ma nową matrycę 4K S35mm i procesor obrazu DIGIC DV7. Zapewnia obraz cechujący się wyjątkowo wysoką rozdzielczością i ponad 16-stopniową rozpiętością tonalną.

    Urządzenie charakteryzuje się także imponującą wydajnością w słabym świetle i niskim poziomem szumów (do czułości ISO 102400) w warunkach, w których ludzkie oko ma trudności z poprawnym widzeniem.


    Matryca DGO (Dual Gain Output) Super 35mm generuje obraz HDR w czasie rzeczywistym

    Matryca DGO to nowo opracowany system przetwarzania obrazu, który zapewnia wyjątkowo czysty obraz w przypadku pracy przy słabym oświetleniu oraz doskonałe możliwości rejestracji w trybie HDR.

    Każdy piksel matrycy DGO odczytuje obraz z dwoma różnymi poziomami wzmocnienia, jednym wysokim i jednym niskim. W efekcie połączenia tych danych otrzymujemy pojedynczy obraz. Odczyt z wyższym poziomem wzmocnienia jest zoptymalizowany pod kątem rejestrowania wyraźnych szczegółów w ciemniejszych obszarach, a niższy poziom wzmocnienia – pod kątem rejestrowania szczegółów w jaśniejszych obszarach. Łączenie danych z precyzją na poziomie jednego piksela umożliwia zachowanie, a nawet ulepszenie szczegółów i właściwości obrazu zarówno w jasnych, jak i ciemnych jego obszarach. Dzięki temu aparat może obsługiwać szerszy zakres dynamiczny (nawet ponad 16 stopni).

    Nowa matryca DGO jest również zgodna z technologią Dual Pixel AF, co ułatwia użytkownikowi rejestrację żądanego obrazu.


    Duża liczba klatek na sekundę — do 120 kl./s w formacie 4K

    Kamera EOS C300 Mark III obsługuje ciągłe nagrywanie w rozdzielczości 4K z prędkością do 120 kl./s, zarówno w trybie Cinema RAW Light, jak i XF-AVC. W trybie 2K (wycinek kadru) można ustawić prędkość nagrywania od 12 do 180 kl./s, co zwiększa swobodę twórczą. Specjalny przycisk Slow & Fast zapewnia szybki dostęp do żądanego ustawienia nagrywania w zwolnionym i przyspieszonym tempie.


    Wbudowany elektroniczny stabilizator obrazu (IS)

    Kamera EOS C300 Mark III ma wbudowany elektroniczny stabilizator obrazu (IS), który obsługuje 5-osiową korekcję drgań. Nawet w przypadku korzystania z obiektywów nieobsługujących komunikacji elektronicznej można używać elektronicznego stabilizatora obrazu po ręcznym wprowadzeniu ogniskowej.


    Kompaktowa, lekka i niezawodna

    Ważący w przybliżeniu 1750 g korpus umożliwia wygodne noszenie kamery wraz ze stabilizatorami i ręcznymi stabilizatorami i platformami, dzięki czemu urządzenie idealnie sprawdza się w każdych warunkach.


    Pionierska technologia AF*

    Kamera EOS C300 Mark III jest wyposażona w technologię Dual Pixel CMOS AF firmy Canon, która umożliwia szybką regulację ostrości w trybie ciągłym. Monitor LCD LM-V2 o przekątnej 4,3 cala pozwala płynnie i intuicyjnie regulować ostrość dotykiem. Użytkownicy mogą też korzystać z ulepszonych elementów, które umożliwiają naturalnie wyglądającą, stopniową zmianę ostrości.

    Model EOS C300 Mark III umożliwia jeszcze bardziej precyzyjne dostrojenie pracy modułu AF dzięki ustawieniom szybkości i czułości śledzenia obiektów.

    * Ze zgodnymi obiektywami.


    Różne mocowania i obiektywy

    Kamera EOS C300 Mark III jest zgodna z opcjonalnymi, wymiennymi mocowaniami obiektywów, które spełniają różne wymagania projektowe.

    Mocowanie obiektywu EF zapewnia zgodność z szeroką gamą obiektywów Canon EF, w tym obiektywów stałoogniskowych EF Cine, a opcjonalne mocowanie PL obsługuje system Cooke /i. Ponadto dostępne są adaptery mocowania B4 (do mocowania EF lub PL) do obiektywów B4.


    Modułowa konstrukcja o dużym możliwościach konfiguracyjnych

    Dzięki opcjonalnym modułom rozszerzającym otrzymujemy elastyczną konstrukcję modułową i możemy konfigurować całość z myślą o różnych wymaganiach produkcyjnych.

    Moduł rozszerzający 1 (EU-V1) umożliwia obsługę wielu kamer za pomocą interfejsu Genlock, a moduł rozszerzający 2 (EU-V2) zawiera dodatkowe interfejsy, takie jak dwa dodatkowe wejścia XLR, które są idealne do zastosowań transmisyjnych, oraz gniazdo akumulatora V-Lock umożliwiającego dłuższe nagrywanie. Opcjonalny moduł wizjera elektronicznego doskonale sprawdza się w zastosowaniach ręcznych. Prosty demontaż ułatwia korzystanie ze stabilizatora.


    Obsługa wielu formatów nagrywania – szeroki zakres przepływów pracy

    Dwa gniazda kart umożliwiają jednoczesny zapis plików 4K Cinema RAW Light (10/12-bitowych) lub 4K XF-AVC (10-bitowych, 4:2:2) na kartach CFexpress. Format XF-AVC obsługuje kompresję ALL-I, która zapewnia najlepszą jakość, oraz kompresję Long GOP, która umożliwia dłuższe nagrywanie (wyższa kompresja). Na karcie SD można także nagrywać dane proxy, co zwiększa efektywność edycji.


    Zaawansowany interfejs

    Model EOS C300 Mark III jest wyposażony w zaawansowany interfejs 12G-SDI, który zapewnia czterokrotnie większą przepustowość w porównaniu z interfejsem 3G-SDI, co upraszcza organizację pracy w standardzie 4K dzięki możliwości wyświetlania obrazu 4K 50/60p za pomocą jednego przewodu. Interfejs HDMI umożliwia także wyświetlanie obrazu 4K 50/60p za pomocą jednego przewodu.


    Wbudowane filtry szare

    Model EOS C300 Mark III wyposażono w solidny, sterowany elektronicznie system filtrów szarych. Obsługuje on różne stopnie filtracji światła (2/4/6 oraz rozszerzone wartości 8/10), co umożliwia rejestrowanie obrazu z małą głębię ostrości nawet w ciągu dnia.


    Układ menu ekranowego (OSD)

    Menu ekranowe (OSD) zawiera narzędzia, które nie utrudniają odczytu informacji wyświetlanych na ekranie. Do wyboru mamy kilka opcji.


    Obsługa obiektywów anamorficznych

    Kamera EOS C300 Mark III obsługuje obiektywy anamorficzne dzięki elektronicznej funkcji de-squeeze modyfikującej obraz w wizjerze i na podłączonych monitorach.

    Użytkownicy mogą korzystać z rozdzielczości 4K po podłączeniu obiektywu anamorficznego o współczynniku ściśnięcia obrazu równym 1,3x. Można również używać popularnych obiektywów anamorficznych o współczynniku ściśnięcia obrazu wynoszącym 2x.


    Obsługa tablic LUT użytkowników

    Użytkownicy mogą zaprojektować własne tablice LUT i wczytywać je do kamery w celu precyzyjnego monitorowania jakości obrazu, a także stosować różne tablice LUT dla każdego gniazda wyjściowego.


    Obsługa ACES

    Kamera EOS C300 Mark III obsługuje system kodowania ACES (Academy Colour Encoding System) 1.0. Dzięki dostarczonym plikom IDT obraz zarejestrowany kamerą Canon C300 Mark III można importować bezpośrednio do systemów zgodnych z ACES.

    Dodatkowo wyjściowy sygnał wideo z kamery można monitorować poprzez wybranie ACES Proxy.


    Zawartość opakowania:

    • Korpus kamery EOS C300 Mark III
    • Monitor LCD LM-V2
    • Moduł montażowy LCD LA-V2
    • Kabel UN-5
    • Uchwyt kamery GR-V1
    • Rączka
    • Uchwyt mikrofonu
    • Akumulator BP-A60
    • Ładowarka CG-A20
    • Kompaktowy zasilacz sieciowy CA-CP200B
    • Przewód zasilający AC
    • Pasek na ramię SS-1200
    • Wspornik montażowy systemu rozszerzeń
    • Podpórka kciuka
    • Dekiel na korpus
    • Klucze i śruby imbusowe


    21589.jpg

    Canon
    041559

    Arkusz danych

    Rozmiar matrycy:
    Super 35
    Typ matrycy:
    CMOS

    Szczegółowe odniesienia

    Canon EOS C300 Mark III

    52 400,00 zł
    Brutto
    Wysyłka do 24 godzin.