Benro REDDOG R1 - gimbal z obrotowym uchwytem

Benro REDDOG R1 - gimbal z obrotowym uchwytem

1 599,00 zł
Brutto
 Zapytaj o dostępność

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

Benro RedDog R1 - nowy stabilizator.

Benro RedDog R1 to 3-osiowy stabilizator (gimbal) o udźwigu 1,8 kg z unikalnym obrotowym uchwytem zaprojektowanym do rejestracji wideo. W przeciwieństwie do innych stabilizatorów przegubowych, które pozwalają tylko na proste trzymanie, Benro R1 umożliwia obsługę zarówno w trybie pionowym (Upright) a także w trybie przenoszenia (Carry). Tryb pionowy jest odpowiedni do filmowania pod dużym i średnim kątem. Tryb Carry najlepiej nadaje się do filmowania z niskim kątem nachylenia, zmniejsza obciążenie twojego nadgarstka podczas śledzenia ruchomych obiektów i zapewnia niesamowite rezultaty. Połączenie tych dwóch opcji pomoże Ci w pełni wykorzystać możliwości stabilizatora i daje swobodę opowiedzenia swojej historii w najbardziej filmowy sposób.

Benro REDDOG R1 - gimbal z obrotowym uchwytem

Korzystając z przycisku kierunkowego oraz z 3 trybów pracy możemy precyzyjnie kontrolować ruchy gimbala.

Uniwersalny tryb śledzenia (różowy) zapewnia płynne ruchy kamery w kierunku, w którym celujesz. Trybu tego używa się gdy krążysz wokół obiektu lub wykonujesz kilka dynamicznych ruchów kamery podążających za obiektem.

Benro REDDOG R1 - gimbal z obrotowym uchwytem

Tryb zablokowany (niebieski) sprawia, że ​​aparat jest ustawiony na obiekcie podczas przesuwania głowicy. W tym trybie możesz replikować ruchy podobne do ruchów suwaka.

Tryb śledzenia poziomego (czerwony) zapewnia płynny ruch w zależności od tego, gdzie przesuwasz aparat w poziomie. Możesz użyć tego trybu, wykonując wiele dynamicznych ruchów panoramowania. Używając przycisku kierunkowego w połączeniu z tymi trybami, możesz bezbłędnie kontrolować ruchy gimbala.

Benro REDDOG R1 - gimbal z obrotowym uchwytem

Dedykowana aplikacja na smartfon towarzysząca gimbalowi pozwala skalibrować urządzenie R1, obsługiwać go zdalnie, dostosowywać parametry, aktualizować oprogramowanie, tworzyć panoramę lub piękne poklatkowe sceny z dynamicznym ruchem. Pozwala również na sterowanie kamerą w tym można bezpośrednio obsługiwać migawkę / ostrość, uruchamiać nagrywanie wideo i zoom dla aparatów Sony i Panasonic.

Spód uchwytu Benro R1 ma otwór gwintowany 1/4 "-20 do zamocowania stabilizatora na statywie, co umożliwia wykorzystanie kamery do bardziej statycznych ujęć.

Żywotność zastosowanych baterii wystarcza na ok 12 godzin pracy urządzenia.

Funkcje:

  • Obrotowy uchwyt - unikalny obrotowy uchwyt dedykowany do filmowania pod różnymi kątami.
  • Długa żywotność baterii - system zasilania R1 wytrzyma 12 godzin na jednym ładowaniu.
  • Aplikacja na smartfon - pełne mobilne wsparcie dla stabilizatora R1, zdalne sterowanie gimbalem i kamerą, aktualizacja oprogramownia.
  • Trzy tryby filmowania/fotografowania - Universal Follow Mode, Locked-Down Mode i Horizontal Follow Mode. Każdy tryb pozwala precyzyjnie kontrolować funkcje gimbala dla różnych scenariuszy filmowania.
  • Etui do szybkiego przechowywania - dołączony futerał umożliwia bezpiecznie transportować urządzenie i dołączone do niego akcesoria.
DJI