X-Rite ColorChecker White Balance Card

X-Rite ColorChecker White Balance Card

300,00 zł
Brutto
 Zapytaj o czas dostawy

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

+48 81 825 97 22

sklep@beiks.pl


+48 22 891 13 73

wawa@beiks.pl

ColorChecker White Balance Card pozwala na osiągnięcie optymalnego balansu bieli i odpowiednie odwzorowanie kolorów. Wszyscy pracujący z obrazem zdają sobie sprawę jak zależnie od rodzaju oświetlenia zmienny jest postrzegany kolor bieli, przez co odpowiednie odwzorowanie barwy białych przedmiotów i naturalne oddanie kolorów wymaga wiele wysiłku. Balans bieli jest więc niezwykle istotny w procesie kreacji obrazu. ColorChecker White Balance Card rozwiązuje napotykane w.w. problemy oraz usprawnia proces dostosowywania kolorostyki obrazu.

Powierzchnia wzorcowa jest naukowo opracowana tak aby odbijać równe wartości światła w każdych warunkach oświetleniowych.

Karta pozwala w prosty i efektywny sposób dopasować wrażliwość kolorystyczną aparatu do warunków oświetlenia. Dzięki temu uzyskujemy obraz o maksymalnej wierności barwnej już na etapie fotografowania co znacząco skraca czas post-produkcji i jednocześnie w znaczny sposób ułatwia pracę z obrazem.

ColorChecker White Balance Card zawiera pełnowymiarową wersję bieli użytej w standardowym 24 polowym wzorniku X-Rite ColorChecker.

X-RITE