Samyang AF 35 mm F2.8 Sony E

Samyang AF 35 mm F2.8 Sony E

1 419,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Samyang AF 35mm f / 2.8

Charakteryzujący się eleganckim rozmiarem, obiektyw AF 35 mm f / 2.8 firmy Samyangto kompaktowa szerokokątna podstawa zaprojektowana do pełnoklatkowych bezlusterkowców Sony z mocowaniem typu E. Jego wszechstronny szeroki kąt widzenia doskonale nadaje się do ogólnych zastosowań fotograficznych, a jego wąska obudowa jest idealna do podróży i codziennej fotografii. Konstrukcja optyczna zawiera parę elementów asferycznych i jeden element o wysokim współczynniku załamania światła, aby stłumić aberracje sferyczne w celu osiągnięcia wysokiego stopnia ostrości i przejrzystości w całym zakresie apertury. Zastosowano również powłokę Ultra Multi-Coating, aby kontrolować odblaski i zacienienia, aby zwiększyć kontrast podczas pracy w silnych warunkach oświetleniowych. Silnik autofokusa obiektywu współpracuje z układami AF aparatów Sony w celu szybkiego i precyzyjnego ustawiania ostrości, a ręczne obejście ustawiania ostrości jest również dostępne dla bardziej wyrafinowanego sterowania.


Kompaktowa szerokokątna ogniskowa jest przeznaczona do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Sony z mocowaniem typu E, ale może być również używana z modelami APS-C, w których zapewnia ogniskową odpowiadającą 52,5 mm.


Maksymalny otwór przysłony f / 2.8 pomaga uzyskać wąską, przenośną obudowę, pozostając jednocześnie wszechstronnym do stosowania w różnych warunkach oświetleniowych.


Dwa elementy asferyczne i jeden element o wysokim współczynniku załamania światła pomagają kontrolować aberracje i zniekształcenia sferyczne, zapewniając lepszą ostrość, rozdzielczość i klarowność.


Ultra Multi-Coating została nałożona na poszczególne elementy w celu zmniejszenia efektu flary i zjawy w celu zwiększenia kontrastu i neutralnego balansu kolorów.


Zintegrowany silnik autofokusa współpracuje z systemami ustawiania ostrości w aparatach Sony, zapewniając szybkie, dokładne i precyzyjne sterowanie AF. Dostępna jest również ręczna korekcja ostrości w celu zawężenia pozycji ostrości.


Siedmiostrzowa membrana przyczynia się do gładkiej i przyjemnej jakości bokeh.


Samyang
039789
Cechy
Mocowanie obiektywu
Sony E
Pole krycia obiektywu
APSC
Zoom / Stałoogniskowy
Stałoogniskowy
Rodzaj obiektywu
Szerokokątny
Nastawienie ostrości
MF
Typ stałoogniskowy
Rodzaj szerokokątny
Mocowanie Sony Typ E
Ogniskowa 35 mm
Kąt widzenia 63,1 stopnia
Maksymalna przysłona f/2.8
Minimalna przysłona f/22
Mechanizm autofokusa MF
Ustawianie ostrości od 35 cm
Konstrukcja 7 elementów w 6 grupach
Elementy asferyczne tak
Elementy niskodyspersyjne tak
Liczba listków przysłony 7/td>
Filtry nie dotyczy
Średnica filtra 49 mm
Wymiary (średnica x długość) 61,8 x 33 mm
Waga 85 g