Lista produktów marki Lexar

Lexar

Lexar powstał przez amerykańskiego producenta z mediów cyfrowych z siedzibą w San Jose w Kalifornii. Wyroby produkowane przez Lexar obejmują karty SD , CompactFlash karty, dyski flash USB , czytników kart i Solid State Drives.

Przez ponad 20 lat, Lexar jest zaufanym jako wiodący globalny producent marki rozwiązań pamięci. Nasz wielokrotnie nagradzany program działa bezkonkurencyjnie i obejmuje karty pamięci, dyski flash USB, czytniki i dyski półprzewodnikowe dla klientów detalicznych i klientów OEM. Niezależnie od tego, czy robisz zdjęcia, przechwytujesz wideo, czy po prostu przenosisz i udostępniasz pliki w podróży, rozwiązania pamięci Lexar zapewniają wydajność i niezawodność niezbędną do maksymalnego wykorzystania możliwości urządzenia cyfrowego.

Projekty produktów przechodzą szeroko zakrojone testy w laboratoriach jakości Lexar, wyposażonych w ponad 1100 urządzeń cyfrowych, w celu zapewnienia wydajności, jakości, kompatybilności i niezawodności. Zależy nam na zapewnieniu wyjątkowej obsługi klienta, przyjaznych interakcji, spersonalizowanych porad i wsparcia ekspertów. Dzięki temu zaangażowaniu w wydajność, niezawodność i wsparcie możesz liczyć na Lexar, jeśli chodzi o przechowywanie ważnych wspomnień.