KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner

Lexar strefa marek BEIKS

Lexar® - innowacyjny producent rozwiązań pamięciowych

Firma Lexar® powstała w 1996 roku w San Jose w Kalifornii, 10 lat później została zakupiona przez Micron Technology wchodząc w skład grupy Crucial, a od 2017 roku prawa do marki posiada chińska spółka Longsys działające na rynku pamięci masowych.

Lexar® od ponad 20 lat jest wiodącym producentem rozwiązań pamięciowych. Jednym z największych osiągnięć firmy jest wprowadzenie na początku 2019 roku na rynek karty SD o pojemności 1TB. Firma niejednokrotnie udowodniła, iż jej ofertą powinien zainteresować się każdy entuzjasta fotografii i videofilmowania. Lexar to nie tylko karty pamięci, ale również posiada kompleksową ofertę pamięci flash USB, czytników kart, dysków półprzewodnikowych i pamięci komputerowych.

Lexar Quality Labs

Wszystkie produkty przechodzą niezwykle dogłębne testy w Laboratorium Jakości Lexar, gdzie testowane są na tysiącach aparatów i kamer, aby mieć pewność ze każda przetestowana sztuka produktu zapewnia wydajność, jakość, kompatybilność i niezawodność.

Spółka zadbała również o najbardziej wymagających użytkowników i profesjonalnych twórców – to dla nich przeznaczona jest seria kart pamięci GoldTM . Zapis danych do 800MB/s, odczyt do 900MB/s i VPG400 (gwarancja 400MB/s odczytu/zapisu zawsze) nie pozwoli umknąć ani jednej klatce podczas nagrywania materiału.

Karty z serii GoldTM są również niezwykle wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i niesprzyjające warunki. W warunkach testowych karty bezproblemowo pracowały w temperaturze od -10°C do 75°C. Wytrzymują również przeciążenie do 50G. Kupując taką kartę możesz być pewien, że otrzymujesz topowy produkt we wszystkich jego aspektach.

Lexar oprócz standardowych pojemności kart z jakimi mieliśmy do czynienia do tej pory, posiada karty o niezwykłych pojemnościach. 80, 320, 512 gigabajtów czy nawet 1 bądź 2 terabajty to w ofercie Lexara chleb powszedni. Nie musimy dodawać jak ważna jest pojemność karty (oraz jej wytrzymałość i wydajność) przy nagrywaniu materiałów 4K i 8K.

Lexar Pro Series

Wszystkie karty Lexar z serii Professional mają dożywotnią gwarancję (poza produktami zakupionymi w Niemczech i regionach, w których nie obowiązuje taki rodzaj gwarancji) oraz wspierane są fachową pomocą techniczną i profesjonalnym oprogramowaniem dostępnym tylko dla klientów Lexar.

Aktywne filtry