Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

Jupio

Jupio zostało założone w 2006 roku w Groningen, w Holandii i cały czas rozrasta się, a jej produkty są sprzedawane w 34 krajach. Oferujemy szeroką gamę produktów związanych z energią. Produkuje innowacyjne baterie, ładowarki i akcesoria do kamer, aparatów cyfrowych, notebooków i elektronarzędzi. Wyprodukowane z najwyższej jakości surowców i przy użyciu zaawansowanej technologii, produkty Jupio zapewniają naprawdę lepszą wydajność i niesamowity stosunek jakości do ceny.

Jupio produkuje niedrogie, solidne produkty o doskonałej jakości i wydajności. Wszystkie produkty Jupio są produkowane w fabrykach certyfikowanych przez ISO, spełniają wszystkie wymogi prawne i posiadają wymagane (europejskie) znaki jakości. Z kolei akumulatory i ładowarki, które można znaleźć w ofercie jako jedyne na rynku posiadają 3-letnią gwarancję.

Misją Jupio jest produkcja szerokiej gamy wysokiej jakości innowacyjnych produktów elektrycznych, które są wspierane przez innowacyjny model rozsądnych usług. Zarówno sprzedawca, jak i użytkownik końcowy są zawsze najważniejsi.

4 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog