Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

Saramonic

Saramonic znany jest z produkcji wysokiej jakości sprzętu audio. Produkty takie jak interfejsy czy rejestratory umożliwiają wzbogacenie ścieżek dźwiękowych, nie tylko w produkcjach video, ale także w nagraniach dla branży muzycznej. W ofercie marki Saramonic znajdziemy między innymi: systemy bezprzewodowej transmisji, sprawdzające się w bardzo wymagających warunkach, adaptery audio wzmacniające sygnał, niezbędny przy produkcji dźwięku, mikrofony przeznaczone do różnych zastosowań, znacznie poprawiające jakość nagrań; oraz wiele innych urządzeń wspomagających rejestrowanie dźwięku.

Produkty Saramonic świetnie poradzą sobie z nagrywaniem dźwięku w terenie, studio czy w warunkach domowych. Zawsze pozwolą na uzyskanie znakomitych rezultatów. Linia produktów Saramonic zawiera urządzenia zaprojektowane do współpracy z kamerami, aparatami VDSLR, kamerami GoPro i urządzeniami mobilnymi typu smartfon czy iPhone.

Stale opracowujemy innowacyjne, niedrogie produkty, aby pomóc kamerzystom i twórcom treści na każdym poziomie - od zaawansowanych po profesjonalne - w tworzeniu treści z najlepszym możliwym dźwiękiem. Branża fotograficzna i wideo zmienia się na naszych oczach. Codziennie pojawiają się nowe urządzenia, nowe wyzwania i nowe możliwości. Przez te wszystkie zmiany Saramonic utrzymuje, że audio stanowi linię graniczną między dobrymi a świetnymi filmami.

87 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog