Lista produktów marki NiSi

NiSi

NiSi - produkują wysokiej jakości filtry i są na rynku od 2005 roku. Od tego czasu wprowadzili na rynek ponad 100 różnych rodzajów filtrów i uchwytów. Teraz wzbogacają swoje portfolio o soczewki kinowe. Nie jest łatwo tworzyć wysokiej jakości pełnoklatkowe obiektywy kinowe, a fakt, że udało się to firmie filtrującej, sam w sobie robi wrażenie.

Filtry NiSi – zachwalane przez wszystkich, nie ma fotografa, który po okresie testów z nich zrezygnował. Podobno godny konkurent dla systemu firmy Lee, nie mówiąc o innych producentach.

NiSi produkuje soczewki, a Kinefinity zmienia ich markę. Obiektywy są wyposażone w mocowanie PL, Canon EF i Sony E. Dzięki temu użytkownicy mogą zamieniać mocowania na siebie. Posiadanie obiektywów z trzema różnymi mocowaniami jest imponujące i na pewno sprawia, że ​​obiektywy F3 są bardziej atrakcyjną perspektywą.

NiSi twierdzi, że obiektywy zostały zaprojektowane do przechwytywania w wysokiej rozdzielczości i mają wyjątkowo niską dyspersję. NiSi twierdzi również, że soczewki mają „Specjalny efekt flary”, a na podstawie uzyskanego materiału testowego z pewnością wyglądają ładnie.