Lista produktów marki Libec

Libec

Początkowo głównym składem serii Libec były statywy i głowice do płynów dla profesjonalnych użytkowników wideo. Teraz Libec oferuje szeroką gamę wysokiej jakości podpór do kamer, w tym systemy na cokole, systemy statywów, ramię wysięgnika teleskopowego, zdalną głowicę, produkty sterowane elektronicznie, wózki, szyny śledzące, systemy suwaków i wiele innych.

Libec zyskał nie tylko renomę w Japonii, ale także stale zdobywa popularność na całym świecie. Aby zaspokoić popyt klientów, zawsze powstają nowe produkty, obejmujące szeroki zakres tematów, takich jak projektowanie produktu, badania materiałowe i rozwiązania zmniejszające wagę w celu zwiększenia funkcjonalności, operacyjności i trwałości. Libec wykazuje stały wzrost w ostatnich latach.

W 2006 r. została założona w Los Angeles, Kalifornia, USA, Libec Sales of America Inc., spółka w 100% zależna od Heiwa Seiki Kogyo Co., Ltd. aby wspierać naszą sprzedaż i marketing. Następnie, w 2007 r., Na Tajwanie założono Libec Technology Taiwan Co., Ltd., kolejną spółkę całkowicie zależną od produkcji, aby zwiększyć moce produkcyjne poza siedzibą główną w Japonii. W 2017 r. Libec Asia Pacific Pte. Ltd., spółka handlowa zależna, została założona w Singapurze w celu rozszerzenia sprzedaży i marketingu na rynku Azji Południowo-Wschodniej.