Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
tokina2.jpg

Tokina obiektywy dla wymagających

Tokina to japoński producent wyrobów optycznych, który zdobył renomę dzięki wysokiej jakości obiektywom i filtrom do aparatów dla profesjonalnych fotografów, operatorów i filmowców. W bogatej ofercie produktów firmy Tokina znajdziesz obiektywy kinowe jakości premium dla najbardziej wymagających filmowców i operatorów.

Obiektywy kinowe Tokina są wykorzystywane w szerokiej gamie filmów fabularnych, krótkometrażowych, reklamowych i teledysków. Kliknij tutaj, aby zobaczyć, które produkcje Netflix, Marvel i BBC korzystają z obiektywów kinowych Tokina w celu uzyskania wyjątkowo wyrazistego wyglądu.

Nowoczesny układ optyczny o wysokiej rozdzielczości i swobodnej konstrukcji zapewnia ostrość widzenia odpowiadającą ludzkiemu oku. Szybkie obiektywy T1.5 z pokryciem matrycy znacznie przekraczającym możliwości pełnej klatki. Twórz obrazy z większą kontrolą w trudnych warunkach oświetleniowych. Zachowaj obiekt dokładnie tam, gdzie go zostawiłeś, dzięki naszej konstrukcji optycznej o praktycznie zerowym oddychaniu. Precyzja i wszechstronność na miarę przyszłości. Kręcenie filmów to Twoja sztuka, nasza jest technologia. Rezultaty możesz zobaczyć w takich projektach Netflix jak The Rain i Kasztanowy ludzik.

Obiektywy kinowe

Firma Tokina jest najbardziej znana ze swoich wyśmienitych obiektywów kinowych do profesjonalnej produkcji filmowej i tworzenia treści. Dzięki obiektywom kinowym klasy premium możesz zmienić ostrość obiektów bez widocznego zjawiska „oddychania obiektywu”. Obiektywy umożliwiają uzyskanie ujęć z charakterem, pięknego efektu bokeh oraz flary na nagranym materiale.

Obiektywy kinowe stają się coraz popularniejszym wyborem dla produkcji, zyskując reputację eleganckich i bardzo szczegółowych obrazów. Zniekształcenia obiektywu i aberracja chromatyczna są dobrze kontrolowane, z minimalnym oddechem ostrości, miękką, przyjemną flarą i łagodnym przejściem od obiektu do tła. Daje to operatorom większą swobodę twórczą w wyborze punktu widzenia przy zachowaniu pełnej kontroli nad obrazem.

72 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog