Lista produktów marki Glidecam

Glidecam

Glidecam Industries, producent systemów stabilizacji obrazu i akcesoriów do użytku zarówno przez twórców filmów, jak i wideo, został założony przez Martina Stevensa w 1992 roku. Rzeczywiste pochodzenie pierwszego urządzenia Glidecam sięga wiosny 1991 roku. Martin zaprojektował go, kiedy był producentem i reżyserem pierwszego filmu pełnometrażowego.

Glidecam Industries Inc. oferuje szeroką gamę stabilizatorów kamer (systemów stabilizacji kamer) do użytku z kamerami, kamerami wideo i kamerami wideo. Te ręczne i montowane na ciele stabilizatory aparatu zapewniają super płynne ujęcia i pozwalają operatorowi chodzić, biegać, wchodzić i schodzić po schodach, strzelać z poruszających się pojazdów i podróżować po nierównym terenie bez niestabilności aparatu lub drgań. Produkty do stabilizacji aparatu Glidecam stanowią idealne akcesoria do aparatu i można je łatwo wymienić lub stosować w połączeniu z wózkami i gąsienicami, wysięgnikami, żurawiami, statywami lub monopodami. Zarówno profesjonalni filmowcy, jak i amatorzy mogą cieszyć się płynnością i wdziękiem, jakie zapewniają stabilizatory aparatu Glidecam.

Glidecam Gold Series oferuje klientowi bardzo wysokiej klasy najwyższej klasy stabilizator montowany na korpusie do kamer o wadze od 13 do 38 funtów. Seria Gold ponownie łączy wysoką technologię Glidecam z podejściem opartym na zdrowym rozsądku, tworząc produkt, który jest wyrafinowany, bardzo estetyczny i znacznie bardziej przystępny cenowo niż sprzęt wysokiej klasy konkurencji. Glidecam stał się światowym liderem w swojej dziedzinie, ponieważ łączy najlepsze praktyki z najlepszym myśleniem, a ostatecznie jest to połączenie, którego chce klient.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz