KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner

Sandisk

SanDisk Corporation – amerykańska korporacja, ostała założona w 1988 roku przez Eli Harari, Sanjay Mehrotra i Jacka Yuana, zajmująca się projektowaniem, produkcją oraz rozwojem rozwiązań pamięci masowej flash oraz oprogramowania. Eli Harari, współzałożyciel SanDisk, opracował pamięć EEPROM Floating Gate, która udowodniła praktyczność, niezawodność i wytrzymałość przechowywania danych na bazie półprzewodników.

W 1991 r. Firma SanDisk wyprodukowała pierwszy dysk SSD oparty na pamięci flash w 2,5-calowym formacie dysku twardego dla IBM o pojemności 20 MB w cenie około 1000 USD. Wysokiej jakości rozwiązania SanDisk, stanowią trzon w wielu największych światowych centrach przetwarzania danych i osadzone są w zaawansowanych smartfonach, tabletach i komputerach. Produkty konsumenckie firmy SanDisk dostępne są w setkach tysięcy sklepów detalicznych na całym świecie.

Główna siedziba firmy mieści się w Milpitas w Kalifornii (USA). Centra sprzedaży, badań i rozwoju oraz administracji rozlokowane są w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Irlandii, Izraelu, Japonii, Korei, Rosji, Szkocji, Singapurze, Hiszpanii, Szwecji, na Tajwanie oraz w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zakłady produkcyjne działają na terenach Chin i Japonii.

Aktywne filtry