Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

GoPro

Firma GoPro została założona w 2002 roku przez Nicka Woodmana - miłośnika surferów, narciarzy i sportów motorowych, który szuka lepszego sposobu na filmowanie siebie i swoich przyjaciół podczas surfowania. To, co zaczęło się od aparatu 35 mm i paska na nadgarstek wykonanego ze starych pianek i plastikowych skrawków, rozwinęło się w międzynarodową firmę, która sprzedała ponad 26 milionów kamer GoPro w ponad 100 krajach. Miliony namiętnych użytkowników na całym świecie inspirują niesamowitą kreatywnością, która pomaga im patrzeć na świat w zupełnie nowy sposób - i zachęca ich do tworzenia najbardziej niesamowitych, innowacyjnych produktów.

Choć minęło raptem 11 lat - GoPro ewoluowało z wielkością obrazu od w/w jakości SD, przez HD, FULL HD do niewyobrażalnego standardu 4K (ULTRA HD), jaki oferuje najnowsza kamera Sportowa GoPro HERO 8 BLACK.

Między innymi dzięki istotnym innowacjom GoPro stało się bardzo szybko najbardziej rozpoznawalną marką, pozostawiając pozostałe kamery do sportów ekstremalnych daleko w tyle. Obecnie używane są w najróżniejszych dyscyplinach na terenie całego świata, w wielu z nich zaś GoPro HERO to oficjalna kamera sportowa. Przyczyną wielkiej popularności są z pewnością najwyższa jakość produktów i wyjątkowa odporność na czynniki zewnętrzne. Ponadto GoPro wytycza standardy w zakresie jakości obrazu i sposobów montażu, tworząc kolejne modele HERO jeszcze lepsze od poprzednich. Nie bez powodu powszechnym stało się określenie "kamery typu GoPro".

Oprócz kamer GoPro oferują również najlepsze na rynku drony DJI wraz z akcesoriami. Pełna oferta DJI zawiera drony dla dzieci, drony dla entuzjastów filmowania czy fotografii jak i drony profesjonalne, w tym do zastosowań przemysłowych.

8 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog