Lista produktów marki Lilliput

Lilliput

LILLIPUT to firma z siedzibą w Kalifornii, która została założona w 1993 roku, firma skupia się na górnym aparacie LILLIPUT do monitorów telewizyjnych, multimedialnych, wideo, filmowych i FPV, a także monitorach typu rack. Jesteśmy liderem w dziedzinie miniaturowych ekranów dotykowych i systemów wbudowanych, komputerów PC i monitorów LCD OEM.

Dzięki udanemu opracowaniu pierwszego chińskiego telewizora mini LCD w 1995 roku, LILLIPUT stał się najlepiej sprzedającą się chińską marką aplikacji mini LCD w Europie, Ameryce Północnej i Azji Południowo-Wschodniej oraz w innych regionach. W związku z osiągnięciami firmy, w 2004 roku firma została uhonorowana jako „przedsiębiorstwo high-tech w prowincji Fujian”.

Lilliput poświęca się budowaniu marki korporacyjnej, której podstawową wartością jest uczciwość, innowacyjność i ludzkość. Promowanie „innowacyjności, jakości, usług i harmonii” jako zasady jej kultury oraz podkreślanie ustanowienia rozwijającego się modelu korporacyjnej spójności, która dzięki innowacje technologiczne i ludzkość.