Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

EIZO

EIZO firma założona w 1968 roku, opracowujemy i produkujemy wysokiej jakości rozwiązania wizualne, aby zaspokoić wyspecjalizowane potrzeby klientów w biznesie, branżach kreatywnych, opiece zdrowotnej, kontroli ruchu lotniczego, morskim, bezpieczeństwie i inwigilacji i innych. Nasza misja jest zawsze taka sama - tworzenie kompleksowych rozwiązań obrazowania, które wzbogacają ludzi w ich życiu zawodowym i osobistym.

Po 17 latach jako producent OEM firma rozpoczęła nowy rozdział w swojej historii, sprzedając monitory pod własną nazwą - lub dwiema nazwami, jak się okazało. Na rynek północnoamerykański firma założyła Nanao USA Corporation w Kalifornii (obecnie działająca jako EIZO Inc. ) i sprzedała swoje monitory pod marką NANAO. W Europie firma wybrała inną drogę i wybrała markę „EIZO”, która jest japońskim słowem „image”.

Pierwsze monitory EIZO / NANAO były dostępne w rozmiarach 12 i 14 cali i oferowały „kompaktową konstrukcję i niewielką wagę”. Niektórzy nawet chwalili się „super wysoką rozdzielczością 720 punktów x 400 linii”.

EIZO jest jednym z ostatnich producentów, którego produkty rzeczywiście powstają w Japonii. Tam też odbywa się cały proces produkcji – część jest zautomatyzowana, a część wciąż wykonywana jest ręcznie, w tym proces kontroli. Dzięki temu, oferowane produkty są najwyższej jakości i posiadają najdłuższą na rynku gwarancję. Monitory FlexScan o rozdzielczości Full HD to połączenie funkcji EcoView obniżających zużycie energii oraz ergonomicznej konstrukcji w zupełnie nowej obudowie z wyjątkowo cienkimi ramkami.

21 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog