KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner

BEIKS RoadShow 2019. Już od 4 listopada. Bezpłatne prezentacje oraz pokazy sprzętu Foto-Wideo-Film. Przyjdź i zapoznaj się z naszą ofertą specjalną tylko dla uczestników wydarzenia. Wstęp jest darmowy po wcześniejszej rejestracji na naszej stronie.



button.jpg




Artur Rawicz

Fotograf i dziennikarz muzyczny od lat związany z najstarszym, niezależnym portalem Codzienna Gazeta Muzyczna - CGM.pl. Autor okładek płyt, reportaży z dużych i małych wydarzeń muzycznych, oficjalny fotograf kilku festiwali. Występuje w roli panelisty i prowadzi warsztaty z fotografii koncertowej i dziennikarstwa. Członek Akademii Fonograficznej. Wykładowca Akademii Menadżerów Muzycznych. Od ponad dekady jest współwłaścicielem agencji Show The Show (wcześniej pod nazwą Music Foto Kolektive). Od lipca 2019 pełni również funkcję A&R w Mystic Production.

Ma na koncie setki publikacji w najróżniejszych mediach związanych z muzyką i kulturą, przeprowadził kilka tysięcy video-wywiadów z niemalże wszystkim liczącymi się i wschodzącymi gwiazdami polskiej muzyki, niezależnie od gatunku: od jazzu i bluesa, przez rock i pop, po klasykę i hip-hop (i ani jednego z disco-polo)

Portfolio

Sala B

15.00 – 17.00 - Fotografia eventowa, koncertowa, sesje, dokumentacje, reportaże, making of, etc.



zd3.png


Mariusz Majewski

Fotograf, kochający mąż i wspaniały ojciec. Facet, który uwielbia życie. Nagradzany fotograf z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie fotografii ślubnej i portretowej. Stworzył unikalny styl, w którym dba o każdy szczegół, i opracował niezawodny plan działania, który pozwala mu opowiadać niesamowite historie.

Mówi, że to właśnie dzięki fotografii został mężem pięknej żony i ojcem dwóch cudownych synów. Wspólnie mieszkają i tworzą we Wrocławiu – mieście spotkań oraz stu mostów. Oboje kochają to miasto – tu jest ich dom, ale w poszukiwaniu fotograficznych wyzwań podróżują po całym świecie i realizują fotograficzne marzenia swoich klientów.

Urodzony w 1985 roku, Mariusz od zawsze chciał tworzyć - napisać powieść, opowiadać historie, w jakiś sposób wyrażać siebie. Prawdziwa fascynacja światem obrazu rozpoczęła się w wieku 14 lat. Grafika rysunek, malarstwo – te dziedziny miały się stać jego profesją, jednak to fotografia okazała się jego drogą do szczęścia i spełnienia zawodowego. Chęć własnego rozwoju, warsztaty oraz internetowe lekcje od największych nazwisk w tej branży pozwoliły wykreować własny, wyjątkowy sposób widzenia świata.

W 2009 roku rozpoczął działalność ślubną pod własnym nazwiskiem, tworząc ofertę skierowaną do najbardziej wymagających klientów. Obecne lata to kolejne wyzwania - stworzenie kompleksowego systemu edukacji, warsztatów i szkoleń dla młodych adeptów fotografii.

Facebook

Instagram

Website

Sala C

15.00 – 17.00 - Światło i techniki oświetleniowe w fotografii ślubnej



zd3.png


Rafał Nebelski

Fotografią zajmuję się już od wielu lat. W zasadzie pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiałem w latach 80-tych, wywołując pod czujnym okiem ojca analogowe odbitki w łazienkowej ciemni. Ta dziecięca fotograficzna pasja z czasem nieco zbladła, ale tylko po to żeby wybuchnąć z nową siłą wraz z pojawieniem się fotografii cyfrowej. Jak na neofitę przystało próbowałem różnych dziedzin w ramach fotografii. W pewnym momencie fotografowanie pochłonęło mnie na tyle, że poszedłem do szkoły fotograficznej aby poszerzać swoje horyzonty. Z uwagi na to, że jestem współwłaścicielem studia projektowego Foxrabbit, fotografia stała się istotnym elementem oferty firmy przy realizacjach sesji architektonicznych, produktowych, itp. Ale wciąż szukałem swojej niszy. Kilka lat temu, zupełnie spontanicznie trafiłem w północne rejony Europy i po raz pierwszy zobaczyłem krajobraz i przyrodę Arktyki. To był dla mnie moment przełomowy. Wiedziałem, że nic nie jest w stanie przyćmić tej surowości i piękna obszarów polarnych. Stosunkowo niewielka ilość ludzi, olbrzymie połacie pięknej pustki, dają możliwość odpoczynku i ucieczki od chaosu naszej pędzącej cywilizacji. W ten sposób odzyskuję równowagę, spokój i mam czas na planowanie kadru.

Zdjęcia okolic arktycznych okazały się katalizatorem zmian. Zacząłem odwiedzać z aparatem również nieco cieplejsze rejony świata, ale wciąż z nadzieją na poszukiwanie ciszy. Nie zawsze jest to możliwe we współczesnym świecie, ale często się udaje. Możliwość dotarcia do tych wspaniałych miejsc, zdobyte doświadczenie i przez lata doskonalony warsztat, zaowocowały w pewnym momencie sukcesami w postaci nagród i wyróżnień w prestiżowych konkursach fotograficznych, m.in: Maria Luisa Memorial, Prix de la Photographie Paris (P×3), International Photography Award (IPA), Epson International Pano Awards czy Neutral Density Photography Awards (ND Awards).

Sala D

13.30 – 15.00 - Fotografia krajobrazowa- Walka o kadr w krajobrazie na przykładzie zimowej wyprawy na Lofoty



zd3.png


Andrzej Wiktor

Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Fotografią zawodowo zajmuje się od 20 lat. Pierwsze kroki zawodowe rozpoczął jako fotograf prasowy. W 2015 r. rozpoczął przygodę z grafiką warsztatową realizując prace w heliograwiurze i gumoleju. Połączenie fotografii hybrydowej z atrakcyjnością wizualną technik, w których się specjalizuje zyskał duże uznanie na rynku fine art.

Uczestnik licznych wystaw krajowych oraz zagranicznych. Zdobywca wielu nagród.

Sala B

12.00 – 14.00 - Światło i jego rola w portrecie osobiste doświadczenia



zd3.png


Damian Śmigielski

Fotografem, który robi zdjęcia wszystkim - od analogowego kompaktu, przez średni format, aż po telefon komórkowy. Człowiek urodzony nad morzem, który serce stracił na górnym Śląsku. Sztuk wizualnych uczył się na Akademii Sztuk Pięknych. Kilka lat temu poszedł w stronę ruchomego obrazu, który tak go wciągnął, ze już nie wrócił. Filmuje śluby i materiały komercyjne w wielu krajach Europy. Lubi dynamiczny, nieoczywisty montaż, eksperymenty z dźwiękiem, ale przede wszystkim piękny, plastyczny obraz. Miłośnik szwedzkiej motoryzacji i psów rasy bullterrier.

Od kilku lat prowadzi własne studio KosmosKosmos.

Vimeo

Instagram

Website

Sala A

13.00 – 14.30 - Less is more - filmowanie bezlusterkowcem



zd3.png


Jolanta Rycerska

Z wykształcenia filozof sztuki i fotograf, prezes Zarządu Głównego Związku Polskich Artystów Fotografików oraz Zarządu Okręgu Warszawskiego ZPAF, autorka kilkudziesięciu i kuratorka ponad stu pięćdziesięciu wystaw fotograficznych. Pomysłodawczyni i dyrektor pięciu edycji festiwalu Warsaw Photo Days, VIII edycji Festiwalu Fotografii Artystycznej oraz dwóch edycji Dni Fotografii Alternatywnej. Wykłada fotografię kreacyjną w Studium Fotografii ZPAF. Jurorka licznych konkursów i przeglądów portfolio. Członkini Rady Programowej Galerii Kordegarda. Stypendystka MKiDN w 2016 roku, laureatka nagrody specjalnej MKiDN za osiągnięcia w zakresie twórczości i promocji fotografii.

Sala D

11.30 – 13.30 - Kreacja i fotografia emocjonalna



zd3.png


Amadeusz Andrzejewski

Montażysta filmowy, reżyser kina niezależnego, a na co dzień autor reportaży oraz filmów reklamowych i korporacyjnych. Poza pracą w zawodzie od wielu lat testuje sprzęt filmowy. Współpracował z największymi polskimi serwisami i magazynami foto-wideo, przez 8 lat współtworzył branżowy serwis videodslr.pl, a obecnie testy filmujących aparatów i kamer publikuje na swoim kanale na Youtube.

Youtube

Sala C

12.00 – 13.00 - Czym filmować w sezonie 2020? Poradnik niesponsorowany



zd3.png


Daimon Xanthopoulos

Fotografia jest dla niego wyjątkową metodą komunikacji, ponieważ nie ogranicza jej żaden język. W swoich pracach skupia się na kwestiach społecznych, prawach człowieka oraz trudnym położeniu ludzi w różnych sytuacjach. Jego fotografie bywają niepokojące, wywołują różne emocje będąc przy tym artystycznie piękne. Daimon w swoich pracach stara łączyć ludzi z historiami, które wizualizuje.

Sala C

13.00 – 15.00 - Create without compromise (prezentacja w języku angielskim)



zd3.png


Maciej Suwałowski

Zanim został profesjonalnym fotografem ślubnym, Maciej Suwałowski był projektantem oświetlenia oraz pracownikiem korporacyjnym. Jego nagradzane na całym świecie prace są regularnie publikowane w międzynarodowych czasopismach oraz na witrynach poświęconych branży ślubnej.

Facebook

Instagram

Website

Sala A

13.00 – 14.30 - Workflow fotografa ślubnego



zd3.png


Andrzej Fryda

Studio F4. Fotograf i operator. Realizuje relacje z eventów i reportaże. Zainteresowania zawodowe: Korekcja i koloryzacja materiału filmowego.

Sala A

11.20 - 11.50 - Lustrzanki i bezlusterkowce Canon w reportażu Foto Video



zd3.png


Szymon Chałupka

Specjalista ds. video marketingu, operator, montażysta prowadzący kanał na youtube – “Filmujemy!” oraz szkoleniowiec.

Urodził się w 1996r w miejscowości Cieszyn, znajdującej się w południowej częsci Polski.

Od ponad 5 lat zajmuje się tworzeniem treści do internetu oraz produkcją wideo – z sukcesami współpracowałem z wieloma większymi oraz mniejszymi markami.

Prywatnie – uwielbia muzykę klubową, hobbystycznie fotografuje, podróżując w ciekawe miejsca!

Website

Facebook

Youtube

Sala D

12.00 - 14.00 - Wszystko co musisz wiedzieć o pracy z gimbalem



zd3.png


Mariusz Konopka

Autor zdjęć, producent. Założyciel firmy Horyzont Studio. Realizator zdjęć do filmów fabularnych i dokumentalnych. Doświadczenie zdobywał na planach filmów J.J. Kolskiego, F. Bajona oraz wielu form wyprodukowanych niezależnie przez Horyzont Studio. Od kilku lat współpracuje z firmą Canon. Najnowszy film - dokument fabularyzowany "Łukasiewicz-nafciarz romantyk" w którym jest autorem zdjęć został zrealizowany na kamerze Canon C200.

Website

Sala A

12.10 - 12.40 - Canon EOS C200 w dokumencie, dokument fabularyzowany, krótkie formy fabularne – jak dobrać optymalny sprzęt do realizacji filmu. Analiza materiału z kamery C200

12.40 - 13.00 - CKamery XF405/ XF705 w praktyce (autorskie prezentacje zrealizowanych projektów na ww kamerach)



zd3.png


Adam Brzoza

Fotografie Adama Brzozy właśnie takie są: przyciągają, fascynują, zapraszają w inne światy.... Fotografią zajmuje się profesjonalnie od 2000 roku. Dąży to tego aby zdjęcia wywoływały emocje i emanowały swoistą atmosferą. Ale zawsze pragnie aby te emocje były pozytywne. Najczęściej szuka innego-niż standardowy-klimatu do przedstawienia na zdjęciach: pragnę pokazać góry, krajobraz od strony tajemniczej, czasem mrocznej a czasem bajkowej, ale często sięgam po piękno codzienności-wypowiada się autor. Ostatnio pasjonują go ginące zawody (baca, kowal,)-pragnie zatrzymać wyjątkowość tych ludzi, prac, zajęć chociażby na zdjęciach. Doskonale czuje się w reportażu, dokumentując sytuacje, zatrzymując w kadrze chwile.

Website

Sala D

15.20 - 17.00 - Fotografia podróżnicza. Sprzęt, technika, backup



zd3.png


Tomasz Gładys

Rocznik 77, urodzony w Łodzi. Z wykształcenia informatyk, z zamiłowania fotograf, podróżnik, lotnik. Od 15 lat zawodowo związany z firmą Nikon, w której zajmuje się zarządzaniem produktami profesjonalnymi. Ciekawy świata, miejsc i ludzi wraz z ich emocjami, próbuje za każdym razem dostrzec coś nowego, niepowtarzalnego i zatrzymać to w kadrze. Wykładowca - Akademi Nikona

Website

Facebook

Instagram

Vimeo

Sala B

11.15 - 12.00 - Fotografowanie i filmowanie za pomocą drona



zd3.png


Michał Smagor

właściciel firmy MS VIDEO STUDIO, operator i montażysta, operator steadycam - wieloletni praktyk w branży ślubnej i eventowej. Propagator wprowadzenia do branży ślubnej filmujących aparatów, oraz kamer S35mm. Jako pierwszy w Polsce Prawie 11 lat temu zrealizował cały reportaż ślubny za pomocą lustrzanki Canon 5D Mark II. Wieloletni użytkownik i praktyk kamer oraz aparatów Canona. Od wielu lat współpracuje z firmą Canon Polska w zakresie wykorzystania sprzętu Cine, prowadzi prelekcje i warsztaty. Prywatnie żonaty, dorosła córka, która również poszła w ślady ojca.

Zainteresowania: film, motoryzacja, historia 2 wojny światowej, kuchnia włoska i śródziemnomorska - bardzo dobrze gotuje :)

Sala A

11.50 - 12.10 - Kamera Canon EOS C100 MkII, początek filmowej drogi z linią Cinema Cinema Eos

12.40 - 13.00 - Kamery XF405/ XF705 w praktyce (autorskie prezentacje zrealizowanych projektów na ww kamerach)



zd3.png


Adam Nurkiewicz

Pracował jako dziennikarz sportowy w radiu Kolor, w telewizji Canal+, a następnie jako szef fotoedycji w „Przeglądzie Sportowym”. W 2001 roku założył Agencję Fotografii Sportowej MEDIASPORT. Jest współtwórcą Klubu Fotografii Prasowej. Należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Międzynarodowego Stowarzyszenia Dziennikarzy, Międzynarodowego Klubu Dziennikarzy Sportowych oraz Stowarzyszenia Fotoreporterów.

Mieszka w Warszawie. Pracuje wszędzie – często bywa w drodze. Z jego zdjęć korzystają: Polski Komitet Olimpijski, Polski Komitet Paraolimpijski oraz Olimpiady Specjalne Polska. Jego zdjęcia publikowane były w najważniejszych tytułach prasy w Polsce i za granicą, m.in. w „L’Équipe”, „USA Today”, „US Soccer”, „News Daily”, „Shanghai Daily”.

Ambasador marek: Nikon, Lexar, Sirui, Think Tank oraz Marumi.

Sala B

14.00 - 15.00 - Workflow fotografa w terenie, czyli co możesz zrobić zanim naciśniesz na spust



zd3.png


Tomasz Przychodzień

Światła i cienia poszukuję przede wszystkim w górskich terenach. Często fotografuję w trudnych warunkach atmosferycznych z dala od cywilizacji. Każda noc spędzona na kilku tysiącach metrów nad poziomem morza przynosi nowe doświadczenia, które staram się przenieść na materiał światłoczuły.

Długo zajęło mi zrozumienie, że miejsce wykonania danej fotografii jest dla mnie nieistotne. Nie sztuką jest powielanie instagramowych kadrów z każdego miejsca odwiedzonego podczas objazdowej wycieczki. Bardziej niż na dokumentowaniu danego miejsca, skupiam się na wizualizacji mojego sposobu odbioru zjawisk i osobistych doświadczeń. Nie sposób jest przyporządkować odczucia i chwile do danego kraju czy regionu. Fotografując, wolę skoncentrować się na analizowaniu jakości światła, kontrastach, poszukiwaniu ‚ducha gór’ – niezależnie od miejsca.

Swoje doświadczenia fotograficzne zbierałem w kilkunastu krajach. Jestem członkiem Photographic Society of America i Fotoklubu RP. Wygrywałem Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic, byłem finalista m.in. Sony World Photo i Hamdan International Photo Award. Ponad 300 moich prac było prezentowanych i nagradzanych w kilkudziesięciu konkursach i wystawach w Polsce i za granicą. W 2018 roku zostałem ambasadorem marki Tamron. Jestem twórcą projektu fotograficznego Light Guides w ramach którego, podczas organizowanych ekspedycji i warsztatów, przekazuję adeptom fotografii swoją wiedzę i doświadczenie.

Facebook

Instagram

Website

Sala C

11.00 - 12.00 - Fotografia krajobrazu w czasach Instagrama



zd3.png


Wiktor Obrok

Filmowiec i założyciel Niezależnej Szkoły Filmowej OFFmaster. Prowadzi własne studio filmowe w Krakowskim Parku Technologicznym, w ramach którego realizuje reklamy, krótkometrażowe filmy fabularne, teledyski oraz filmy eventowe. Od lat prowadzi profesjonalne warsztaty filmowe dla filmowców niezależnych, obejmujące komplet zagadnień dotyczących techniki filmowej, warsztatu operatora, reżyserii, oświetlenia filmowego, montażu i postprodukcji.

Facebook

07.11.2019 - Katowice

Sala B

14.00 - 17.00 - "Sztuka filmowa dla reżyserów i operatorów. Kreuj świat w swoim filmie." Wykład, ćwiczenia, analizy.



08.11.2019 - Kraków

Sala B

11.00 - 14.00 - "Sztuka filmowa dla reżyserów i operatorów. Kreuj świat w swoim filmie." Wykład, ćwiczenia, analizy.



zd3.png


Piotr Lenar

Założyciel i dyrektor AMA FILM ACADEMY, doświadczony operator filmowy, którego dorobek artystyczny obejmuje zrealizowane w Polsce i za granicą kinowe filmy fabularne, filmy telewizyjne, filmy dokumentalne oraz seriale TV. Wieloletni współpracownik Jana Jakuba Kolskiego, współtwórca wyjątkowej warstwy wizualnej jego najważniejszych filmów. Należą do nich „Jańcio Wodnik” (1993), uznany przez polską krytykę filmową za film rozpoczynający epokę realizmu magicznego w kinie polskim, ale również „Pograbek” (1992), „Magneto” (1993), wyjątkowo jednorodne plastycznie „Cudowne miejsce” (1994) umacniające pozycję tego nurtu w polskim filmie, „Grający z talerza” (1995) oraz „Serce, serduszko” (2014). Kolski i Lenar stworzyli jeden z najbardziej wyrazistych estetycznie duetów reżysersko – operatorskich w kinie polskim.

AMA Film Academy

Film Polski

08.11.2019 - Kraków

Sala B

14.00 - 15.30 - Praca na planie filmowym , organizacja, światło , system wielu kamer . Wykład, pokaz ze studentami AMA Film Academy , warsztaty .



zd3.png


Eliza Kubarska

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych i Szkoły Filmowej A.Wajdy w Warszawie. Filmowiec i alpinistka. Autorka nagradzanych filmów dokumentalnych: « Co się wydarzyło na wyspie Pam» , do którego zdjęcia powstały na Grenlandii, «Badjao. Duchy z Morza», film o morskich nomadach z Borneo, nagradzany m.in. na festiwalach Hot Docs w Kanadzie i Los Angeles . «K2. Dotknąć Nieba», który opowiada historię dzieci himalaistów, którzy zginęli na K2, realizowany w górach Karakorum, w Pakistanie, zdobył 17 międzynarodowych nagród. Eliza jest obecnie w trakcie montażu filmu «Ściana Cieni», realizowanego w tym roku na wysokości 5000 m w warunkach himalajskiej zimy. Film, który powstaje na zlecenie telewizji ARTE/ ZDF będzie opowiadał historię spotkania Szerpów i alpinistów, u podnóża Khumbakarny (7710m ), świętej górę Szerpów (premiera na wiosnę 2020). Równolegle Eliza rozpoczęła pracę nad filmem dokumentalnym o Wandzie Rutkiewicz, jednej z najlepszych himalaistek świata która zaginęła w 1992.

04.11.2019 - Warszawa

Sala A

16.30 - 17.00 - Kamery Canon Cine w ekstremalnych warunkach. Opowieść na podstawie filmu „The Wall of Shadows” – Ściana Cieni



zd3.png