Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner

streamer.jpg

Rozwiązania do przechwytywania obrazu z aparatu / kameryBlackMagic Intensity Shuttle USB 3.0

Pozwala przechwycić sygnał za pomocą HDMI tylko z 1 aparatu/kamery do komputera, następnie za pomocą oprogramowania typu vMix możemy streamować na żywo nawet do 3 destynacji jednocześnie.

W cenie: 930zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTU

magwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpgMagwell capture Card II HDMI-USB 3.0

Pozwala przechwycić sygnał za pomocą HDMI tylko z 1 aparatu/kamery do komputera, następnie za pomocą oprogramowania typu vMix możemy streamować na żywo nawet do 3 destynacji jednocześnie.

W cenie: 1729zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTU

magwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpgBlackmagic DeckLink Duo 2

Karta PCI montowana bezpośrednio w stacjonarnym komputerze mogąca być wykorzystana jako cztery wejścia/wyjścia po 3G SDI. Jest to profesjonalne rozwiązanie umożliwiające przesył video o znacznie mniejszej kompresji niż za pośrednictwem tradycyjnych konwerterów wykorzystujących interface USB. Karta jest kompatybilna z oprogramowaniem vMix.

W cenie: 2365zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTU

magwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpg

Rozwiązania dla bardziej wymagającychvMix HD - mikser softowy

vMix HD jest to oprogramowanie, które pozwala na tworzenie profesjonalnej jakości produkcji na własnym komputerze za niewielki koszt. vMix umożliwia dodawanie wielu kamer, materiałów video, zdjęć, plików audio, strumieni internetowych, plików PowerPoint oraz wielu wielu innych, które możemy umieszczać w naszej produkcji. Dzięki temu niezwykłemu oprogramowaniu jesteśmy w stanie wyświetlać, zapisywać i transmitować nasza produkcje w tym samym czasie nawet do 3 destynacji jednocześnie.

W cenie: 1650zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTU

magwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpgRoland V-02HD + Magewell Capture Card II HDMI-USB 3.0

V-02HD to „micromikser”, który jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w futerałach na aparat. Umożliwia przełączanie się między dwiema kamerami/aparatami, posiada funkcję kluczowania i picture in picture. Nagrywanie lub przesyłanie strumieniowe jest możliwe za pomocą dołączonego do zestawu grabera. Zestaw można dodatkowo rozbudować o panel nożny, zapewniający sterowanie za pośrednictwem nogi. Dzięki temu rozwiązaniu operator kamery może jednocześnie być realizatorem. Wszystkie powyżej wymienione zalety czynią z V02-HD idealnym dwukanałowym mikserem do transmisji online.

W cenie: 4104zł

magwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpgRoland VR1-HD

Posiadający oprócz wejść HDMI dwa wejścia audio XLR, automatyczne przełączanie źródła video po aktywowaniu danego mikrofonu, jak również możliwość umieszczania obrazu w obrazie. Urządzenie jest oczywiście wyposażone w wyjście USB 3.0 umożliwiające udostępnianie obrazu i dźwięku przez oprogramowania do streamingu i wideokonferencji w Full HD.

W cenie: 6250zł

magwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpg

Profesjonalne rozwiązania dla streaminguRoland V8-HD + Magewell Capture Card II HDMI-USB 3.0

Specjalna promocją dotyczy najnowszego miksera Rolanda All in one wyposażonego w aż 8 wejść HDMI, w tym dwóch umożliwiających podłączanie źródeł video o różnej rozdzielczości. Dodatkowo mikser japońskiego producenta wyposażony został w dotykowy 4,3 calowy monitor podglądowy ułatwiający pracę. Rozwiązanie to jest idealne do przeprowadzania transmisji online dzięki kompaktowym rozmiarom, uniwersalności i możliwości generowania dodatkowych grafik, ale przede wszystkim dzięki współpracy z Elgato Game Capture HD60 S.

W cenie: 10328zł

magwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpgStacja vMix HD

Oprogramowanie vMix HD umożliwia przeprowadzenie profesjonalnych wielokamerowych realizacji video za pośrednictwem własnego komputera przy niewielkich kosztach. Obsługując vMix można wykorzystać do 1000 źródeł video, materiałów video, zdjęć, plików audio, przechwytywanych transmisji, prezentacji PowerPoint, stron internetowych, czy videocall. Program vMix jest także w stanie wygenerować wirtualne studio, animowane grafiki, a także zamieszczać komentarz z portali społecznościowych. Dzięki temu niezwykłemu oprogramowaniu jesteśmy w stanie wyświetlać, zapisywać i transmitować nasze realizacje. W przypadku streamingu możliwa jest jednoczesna transmisja na trzy różne platformy. Dodatkowo można rozszerzyć licencję vMix o prace w 4K i system powtórkowy.

W cenie: 9999zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTUmagwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpgSONY MCX-500

4 kanałowy mikser wyposażony w wejścia SDI i HDMI, umożliwiający jednocześnie zapis Video na karcie SD, jak i streaming bez pośrednictwa komputera za pomocą kabla Rj45. Idealne rozwiązanie dla osób posiadających kamery Sony, przy doposażeniu miksera w pilot Sony RM 30BP możliwe jest sterowanie lampkami tally w kamerach.

W cenie: 10900zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTUmagwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpg

Zapytaj o ofertę specjalna naszych specjalistów:Bartłomiej Tylus

698-221-122

bartek@beiks.plMichał Wróblewski

606-406-906

michal@beiks.plBEIKS Kraśnik

(81) 825-97-22

sklep@beiks.plBEIKS Warszawa

(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl