KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner

streamer.jpg

Rozwiązania do przechwytywania obrazu z aparatu / kameryBX-SD60 SDI video capture USB 3.0

Ta karta 3G-SDI jest łatwa do przenoszenia, ma doskonałą wydajność, doskonałą kompatybilność, prostą instalację i wiele innych funkcji. Może przechwytywać jedno wejście 3G-SDI, wyprowadzać sygnały HDMI 1080 p i USB 1080p60. Przechwytywanie wideo SDI spełnia standardy UVC i UAC, bez konieczności instalowania sterowników i ustawień, prawdziwe PnP, łatwe w użyciu.

W cenie: 599zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTU

magwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpgMagwell capture Card II HDMI-USB 3.0

Pozwala przechwycić sygnał za pomocą HDMI tylko z 1 aparatu/kamery do komputera, następnie za pomocą oprogramowania typu vMix możemy streamować na żywo nawet do 3 destynacji jednocześnie.

W cenie: 1790zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTU

magwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpgBlackmagic DeckLink Duo 2

Karta PCI montowana bezpośrednio w stacjonarnym komputerze mogąca być wykorzystana jako cztery wejścia/wyjścia po 3G SDI. Jest to profesjonalne rozwiązanie umożliwiające przesył video o znacznie mniejszej kompresji niż za pośrednictwem tradycyjnych konwerterów wykorzystujących interface USB. Karta jest kompatybilna z oprogramowaniem vMix.

W cenie: 3190zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTU

magwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpg

Rozwiązania dla bardziej wymagającychvMix HD - mikser softowy

vMix HD jest to oprogramowanie, które pozwala na tworzenie profesjonalnej jakości produkcji na własnym komputerze za niewielki koszt. vMix umożliwia dodawanie wielu kamer, materiałów video, zdjęć, plików audio, strumieni internetowych, plików PowerPoint oraz wielu wielu innych, które możemy umieszczać w naszej produkcji. Dzięki temu niezwykłemu oprogramowaniu jesteśmy w stanie wyświetlać, zapisywać i transmitować nasza produkcje w tym samym czasie nawet do 3 destynacji jednocześnie.

W cenie: 1730zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTU

magwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpgRGBlink Mini+ mikser wideo

Mini + to wyrafinowany, wieloformatowy mikser wideo na żywo, który jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. Kluczowe funkcje odpowiadają RGBlink Mini. Po podłączeniu przez USB jest rozpoznawane bezpośrednio przez komputer jako źródło wideo bez instalacji sterownika. Płynne przejście między czterema wejściami HDMI i przesyłanie sygnału do złącza HDMI lub dedykowanego wyjścia USB 3.0. Mini + jest idealny do aplikacji do przesyłania strumieniowego na żywo i prezentacji z wieloma źródłami wideo. Posiada wbudowane efekty przejścia i zewnętrzne osadzanie dźwięku.

W cenie: 1499zł

RGBLINKRoland VR1-HD

Posiadający oprócz wejść HDMI dwa wejścia audio XLR, automatyczne przełączanie źródła video po aktywowaniu danego mikrofonu, jak również możliwość umieszczania obrazu w obrazie. Urządzenie jest oczywiście wyposażone w wyjście USB 3.0 umożliwiające udostępnianie obrazu i dźwięku przez oprogramowania do streamingu i wideokonferencji w Full HD.

W cenie: 5499zł

magwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpg

Profesjonalne rozwiązania dla streaminguATEM SDI Extreme ISO

Model ten zawiera wszystkie funkcje modelu ATEM SDI Pro ISO, ale posiada 8 wejść SDI i 4 wyjścia SDI. Może nagrywać 9 oddzielnych strumieni wideo H.264 w czasie rzeczywistym, umożliwiając przechwytywanie wszystkich 8 wejść czystego sygnału wejściowego, jak również wideo programu. Plik projektu DaVinci Resolve jest też zapisywany.

W cenie: 6995zł

ATEM SDI EXTREME ISOStacja vMix HD

Oprogramowanie vMix HD umożliwia przeprowadzenie profesjonalnych wielokamerowych realizacji video za pośrednictwem własnego komputera przy niewielkich kosztach. Obsługując vMix można wykorzystać do 1000 źródeł video, materiałów video, zdjęć, plików audio, przechwytywanych transmisji, prezentacji PowerPoint, stron internetowych, czy videocall. Program vMix jest także w stanie wygenerować wirtualne studio, animowane grafiki, a także zamieszczać komentarz z portali społecznościowych. Dzięki temu niezwykłemu oprogramowaniu jesteśmy w stanie wyświetlać, zapisywać i transmitować nasze realizacje. W przypadku streamingu możliwa jest jednoczesna transmisja na trzy różne platformy. Dodatkowo można rozszerzyć licencję vMix o prace w 4K i system powtórkowy.

W cenie: 10299zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTUmagwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpgRoland VR-4HD mikser wideo HD AV

VR-4HD to kompletne studio HD w kompaktowej i przenośnej obudowie, która zastępuje kilka różnych elementów złożonego sprzętu A / V. Zaprojektowany z myślą o obsłudze jednej osoby, VR-4HD umożliwia łatwe przełączanie i miksowanie dźwięku i obrazu za pomocą zaawansowanego cyfrowego przetwarzania sygnału audio i dźwięku (DSP) wraz z dedykowanymi sprzętowymi suwakami sterowania, przyciskami i interfejsem ekranu dotykowego. Pięknie integruje cyfrowy mikser audio, przełącznik wideo, ekran dotykowy wielu przeglądarek oraz interfejs USB do przesyłania strumieniowego audio / wideo w samodzielne urządzenie. To przenośne rozwiązanie do produkcji HD na żywo jest idealne dla szkół, kościołów, spotkań rady, imprez firmowych, sportu, sesji szkoleniowych lub innych wydarzeń na żywo.

W cenie: 14649zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTUmagwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpg

Zapytaj o ofertę specjalna naszych specjalistów:Bartłomiej Tylus

698-221-122

bartek@beiks.plMichał Wróblewski

606-406-906

michal@beiks.plBEIKS Kraśnik

(81) 825-97-22

sklep@beiks.plBEIKS Warszawa

(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl