Quadralite | Profesjonalne studio fotograficzne. W niższej cenie.

quadra-notka-promo-repo-20-06.png

Profesjonalne studio fotograficzne. W niższej cenie.

Wznieś się na nowy poziom fotografii błyskowej. Odkryj zalety idące za najbardziej zaawansowanymi produktami błyskowymi i poczuj nowy komfort korzystania z oświetlenia.

Skorzystaj z naszej promocji i wyposaż swoje studio fotograficzne.

Oferta obowiązuje w terminie 03-13.07.2020

Szeroka selekcja dopasowana do Twoich potrzeb

W naszej najnowszej promocji stawiamy na uniwersalność. Wszystkie produkty cechują się wysoką mobilnością oraz niewielkimi rozmiarami. Wszystkie z nich posłużą zarówno w plenerze jak i na najbardziej rozbudowanych planach fotograficznych w studio. Oferowany asortyment stanowi również idealną propozycję dla fotografów ślubnych.

Selekcja lamp od Strobossa V1 po Atlasa 600 PRO TTL, pozwala na wybór skrojony do potrzeb osoby fotografującej. Bez kompromisów.

Niezawodne produkty do zadań specjalnych

Verso 200 CF, Stroboss V1, Reporter 200 PRO TTL, Atlas 400 PRO TTL czy Atlas 600 PRO TTL. Cechą wspólną wszystkich produktów jest najwyższa jakość i konkurencyjność względem innych produktów oferowanych na rynku.

Priorytet koloru, czas trwania błysku, szybkość ładowania oraz ich jakość są cechami wyróżniającymi spośród innych lamp błyskowych, umożliwiając komfortową pracę najbardziej wymagającym użytkownikom.

Statyw Verso 200 CF to ultralekki i kompaktowy statyw wykonany z włókna węglowego - stanowi idealne uzupełnienie dla tych fotografów, którzy często pracują w plenerze i korzystają z niewielkich, przenośnych lamp reporterskich.


quadra-notka-promo-repo-20-06.png
quadra-notka-promo-repo-20-06.png

Produkty objęte promocją: