Syrp Genie Mini Głowica do Time-lapse

Syrp Genie Mini Głowica do Time-lapse

1 199,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 3-7 dni.
 Czas dostawy 7 dni

Syrp Genie Mini Głowica do Time-lapse

beiks syrp genie mini

SYRP Genie mini

Obejrzyj film i zobacz, jak głowica Syrp Genie mini może pomóc Ci rozpocząć podróż do lepszych filmów! Nie zapomnij pobrać aplikacji Syrp Genie App dostępnej na Androida lub iOS i przetestować działanie w trybie Demo.


TIME-LAPSE

Wystarczy przymocować Genie Mini do statywu i nagrywać płynne, obracające się time-lapse, używając aplikacji Syrp Genie.

WIDEO

W trybie wideo Genie Mini porusza się z płynną, stałą prędkością, aby uzyskać precyzyjne ruchy w obrocie.

PANORAMA

Twórz wspaniałe panoramy i zdjęcia 360. Konfiguracja jest prosta i łatwa dzięki aplikacji Syrp, która pomoże określić wielkość zakładki, liczbę zdjęć i ruch nawet do 360°.

KIESZONKOWA

Genie Mini posiada bardzo duże możliwości a jednocześnie jest niezwykle przenośny, łatwo mieszcząc się do najmniejszych toreb lub nawet w kieszeni.

PROSTA

Genie Mini jest niezwykle prosta i przyjazna dla początkujących. Aplikacja Syrp wyposażona jest w predefiniowane ustawienia, dzięki czemu można rozpocząć pracę zaraz po wyciągnięciu z pudełka, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy. Po prostu podłącz się i twórz!

KOMPATYBILNOŚĆ

Genie Mini jest kompatybilny z wieloma aparatami i współpracuje z GoPro, lustrzanką lub bezlusterkowcem. Aplikacja Syrp Genie dostępna do pobrania ze sklepów dla urządzeń z systemem iOS i Android.

DRUGA OŚ

Genie Mini zaprojektowano do współpracy z Genie. Dodaj kolejną oś do nagrań time-lapse lub wideo łącząc ze sobą urządzenia. * kabel synchronizacyjny do podłączenia Genie + Genie mini sprzedawany jest oddzielnie.

PŁYNNY START/STOP

Ustaw delikatny start i koniec zarówno dla time-lapse i wideo, aby uzyskać przyjemny, płynny ruch. Po ustawieniu ruch powoli przyspiesza do żądanej prędkości na początku i płynnie zwalnia na końcu przed pełnym zatrzymaniem.

HDR

Miniatura Genie pozwala uzyskać piękny time-lapse z HDR, dzięki czemu materiał wideo ma wyjątkowy efekt, zapewniając większy zakres dynamiki. Dostępne w trybach time-lapse i panoramy.

RUCH W 2 OSIACH

Genie Mini mogą być również połączone ze sobą za pośrednictwem bluetooth do sterowania ruchami w pionie i poziomie (Pan + Tilt) z użyciem ramienia Pan + Tilt. Połączenie jest możliwe dzięki aplikacji Syrp Genie.

CO JEST W KOMPLECIE

Genie Mini dostarczana jest w komplecie z przewodem do ładowania za pomocą portu USB oraz reduktor gwintów 1/4″-3/8″ do mocowania Genie Mini na głowicy.