ATOMOS SUMO

Atomos SUMO 19" HDR monitor podglądowy (ATOMSUMO19)

13 000,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl

Kalkulator Grenke

Nowość NAB2017 od Firmy ATOMOS  

Przedstawiamy ATOMOS SUMO 

Pierwszy 19" Monitor podglądowy funkcją nagrywania na dyski SSD w niesamowitym 4Kp60 

  

ATOMOS SUMO to pierwszy monitor, wykorzystywany do produkcji materiałów filmowych, który umożliwia również nagrywanie 4K 12bit Raw, 10bit ProRes/DNxHR oraz przełączanie i nagrywanie na żywo w jakości 1080p60. 

 

Funkcje ATOMOS SUMO: 

  1. QUAD SDI & HDMI 2.0 IN/OUT - podłącz dowolne urządzenie SDI lub HDMI i konwertuj między HDMI 2.0 i SDI (3G QuadLink / 6G / 12G) w dowolnej kombinacji. Cztery wejścia SDI umożliwiają podłączanie kamer z wieloma wyjściami SDI 1,5 lub 3G bez potrzeby konwertowania. HDMI 2.0 obsługuje wejścia / wyjścia na poziomie 4Kp60 wraz z najnowszym protokołem otwartym Atomos, który obsługuje automatyzację HDR, w tym zaimportowanie ustawień aparatu. Istnieje również wsparcie dla kodów czasowych Genlock i LTC. 

  1. PROFESSIONAL RECORDING - uchwyć  RAW z Sony FS5 / FS7 / FS700, Canon C300MKII / C500 lub Panasonic Varicam LT na SDI do 12-bitowego 4Kp30 jako CDNG lub 10-bitowe Apple ProRes / Avid DNxHR do 4Kp60 / 2Kp240 w zależności od możliwości kamery/aparatu. Siła przetwarzania Sumo zachowuje nieskazitelną jakość bezpośrednio z czujnika z szybkością transmisji danych do 3,2 Gb / s. 

  1. MONITOR. SWITCH. RECORD - Współpracuj z wieloma kamerami. Przełączaj i mieszaj nagranie na żywo oraz nagrywaj nagrania 4 x HD ISO przy użyciu połączeń QuadLink SDI. Przełączanie między kanałami na ekranie z funkcją cueing, cross off i hard cuts z zablokowanych źródeł lub znaczników i dostosowywanie ostatecznych zmian przy użyciu zaawansowanych tagów metadanych chroniących kanały ISO, a ostateczny wynik można edytować w nieskończoność. 

  1. XLR MONITOR & RECORD - Wyeliminuj potrzebę osobnego nagrywania dźwięku przy użyciu połączeń XLR o pełnym rozmiarze, aby podłączyć zewnętrzne mikrofony do zrównoważonego dźwięku analogowego z dedykowanymi licznikami i dostosowaniami do opóźnienia i wzmocnienia ramki. 48-mphantom mics lub poziom liniowy audio są płynnie zsynchronizowane z myślą o najbardziej zaawansowanych funkcjach audio w monitorze. Jest też gniazdo słuchawek stereo 3,5 mm i wbudowane głośniki, które umożliwiają natychmiastową inspekcję lub pełną recenzję nagrywania w dowolnym miejscu z klientami lub zespołem produkcyjnym. 

  1. HIGH BRIGHT FOR REC709 OUTDOOR SHOOTING - Wyjątkowo jasny wyświetlacz 1200nitów umożliwia dokładne monitorowanie, nawet jeśli znajduje się na zewnątrz w pełnym świetle dziennym. Dodatkowo, w celu uzyskania optymalnej wydajności, dostępny jest opcjonalny kaptur. Prostota AtomOS oznacza tylko jedno dotknięcie ekranu, aby zwiększyć ostrość,2:1/1:1 zoom, Zebra, False ColorFrame guides, SMPTE Safe AreaWaveform, RGB paradeVectorscope. 

 

ATMOS Sumo dostępny lipiec 2017.

  atomosobnizka

Atomos
038678

Zobacz także