QNAP TS-128A

QNAP TS-128A

658,00 zł
Brutto
 Czas dostawy 7 dni

MASZ PYTANIE ?

Napisz do nas!

close

Zapytanie produktowe


 

(81) 825-97-22

sklep@beiks.pl


(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl


Procesor czterordzeniowy Realtek RTD1295 1,4 GHz, 1 GB RAM

QNAP TS-128A

Wydajny, ale niewymagający serwer NAS klasy podstawowej, do obsługi prywatnej chmury i domowych multimediów

QNAP TS-677-1600-8G

Serwer TS-128A, wyposażony w czterordzeniowy procesor Realtek RTD1295, umożliwia użytkownikom domowym korzystanie z takich zaawansowanych funkcji jak kopie zapasowe oparte na migawkach, synchronizacja plików czy usługi prywatnej chmury. Pełni on również rolę centrum domowej rozrywki, pozwalając na strumieniowe przesyłanie zdjęć, muzyki i filmów do różnych urządzeń w domu i poza nim. Dzięki oszczędności energii i cichej pracy serwer TS-128A doskonale spełnia potrzeby użytkowników domowych, ceniących sobie intuicyjną obsługę, wygodę i funkcjonalność w zakresie przechowywania plików i korzystania z multimediów.
Qsync

Qsync to intuicyjna usługa synchronizacji plików w czasie rzeczywistym, przeznaczona dla komputerów i urządzeń mobilnych. Qsync pozwala udostępniać dane między różnymi lokalizacjami, czyniąc współdzielenie plików jeszcze prostszym.

Model TS-128A

Model TS-128A zapewnia w przystępnej cenie ochronę opartą na migawkach, zabezpieczając pliki i dane przed przypadkowym usunięciem i atakami złośliwego oprogramowania.

Hybrid Backup Sync

Narzędzie Hybrid Backup Sync umożliwia swobodne konfigurowanie i łączenie różnych funkcji automatycznej archiwizacji i synchronizacji dla bezpieczeństwa ważnych danych i pełnego spokoju użytkownika.

Trzy stacje

Trzy „stacje” multimedialne (Photo Station, Music Station i Video Station) pozwalają na łatwe centralizowanie, zarządzanie, porządkowanie i przeglądanie rodzinnych plików multimedialnych.

serwera TS-128A

Pliki ze swojej kolekcji multimedialnej można przesyłać strumieniowo bezpośrednio z serwera TS-128A do obsługiwanych telewizorów Smart TV, odtwarzaczy muzyki i konsoli do gier.

Download Station

Aplikacja Download Station łączy w sobie różne popularne usługi i funkcje pobierania. Z energooszczędnym i cichym serwerem TS-128A nawet długotrwałe pobieranie nie spowoduje wysokich rachunków za prąd.

Elegancki i zaawansowany

Serwer TS-128A jest wyposażony w czterordzeniowy procesor Realtek RTD1295 1,4 GHz, pamięć RAM 1 GB i port sieciowy 1GbE, dzięki czemu zapewnia pracę z szybkością 112 MB/s. Wydajność pozostaje na tym imponującym poziomie nawet wtedy, gdy pliki są szyfrowane metodą AES-256 — pozwala to na pełną prywatność bez strat na wydajności.

Niewymagająca i łatwa instalacja

Minimalistyczny wygląd i kompaktowe wymiary serwera TS-128A sprawiają, że idealnie sprawdza się w zastosowaniach domowych. Dzięki unikalnym, beznarzędziowym rozwiązaniom konstrukcyjnym instalacja modelu TS-128A jest tak prosta, że nie wymaga nawet śrubokrętu!Jeden serwer NAS — wieloplatformowy dostęp i współdzielenie plików między urządzeniami

Serwer TS-128A działa jak platforma wymiany plików, upraszczając zarządzanie plikami między urządzeniami. Współpracuje z szeroką gamą komputerów i urządzeń (z systemami Windows, macOS i innymi). W przypadku urządzeń mobilnych można zainstalować aplikację Qsync synchronizującą i udostępniającą pliki między komputerem, telefonami i tabletami.easy-backup

Archiwizacja danych to bułka z masłem

Powierzenie archiwizacji plików serwerowi TS-128A w połączeniu z bezpiecznymi nawykami komputerowymi pozwala spać spokojnie ze świadomością, że dane są bezpieczne. Opracowane przez firmę QNAP narzędzie NetBak Replicator ułatwia tworzenie kopii zapasowych/przywracanie plików w komputerach z systemem Windows®. Z kolei użytkownicy systemów macOS mogą skonfigurować zapisywanie na serwerze TS-128A w aplikacji Time Machine.

Wysokiej klasy ochrona plików i danych oparta na migawkach

Firma QNAP rozszerzyła funkcjonalność ochrony plików opartej na migawkach na serwery NAS klasy podstawowej. Początkowo tylko wysokiej klasy systemy dla firm umożliwiały tworzenie migawek, czyli zapisywanie stanu systemu i danych z określonego momentu. W przypadku niezamierzonego usunięcia lub zmodyfikowania plików, awarii któregoś z dysków twardych lub zainfekowania sieci przez złośliwe oprogramowanie migawka pozwala szybko przywrócić pliki do stanu z wcześniejszego punktu w czasie.ochrona plikówArchiwizacja plików z wykorzystaniem wszechstronnego narzędzia Hybrid Backup Sync

Z serwerem TS-128A zapomnisz o skomplikowanych ustawieniach kopii zapasowych. Narzędzie Hybrid Backup Sync przejmuje teraz rolę wszechstronnego centrum archiwizacji, przywracania i synchronizacji plików. Dzięki obsłudze lokalnego serwera NAS, zdalnego serwera NAS i chmury zarówno jako miejsc źródłowych, jak i docelowych można łączyć ze sobą różne operacje archiwizacji w celu optymalizacji ochrony danych. Dostępne są też funkcje planowania, kontroli wersji, kompresji danych i szyfrowania wielowarstwowego, aby pliki były zawsze całe i zdrowe.Zdjęcia/wideo w trybie panoramy 360 stopni

Dobre wieści dla miłośników przygód! Serwer QNAP NAS obsługuje teraz popularny format nagrań panoramicznych 360 stopni! Przycisk wyświetlania w trybie panoramy 360 stopni pozwala oglądać zdjęcia i filmy jako panoramiczne pliki multimedialne.360Odpowiedź na wszystkie potrzeby związane z pobieraniem

Z energooszczędnym i cichym serwerem TS-128A nie musisz już używać różnych narzędzi do pobierania lub pozostawiać komputera na stałe włączonego. Wystarczy aplikacja Download Station umożliwiająca wyszukiwanie potrzebnych plików i zarządzanie operacjami pobierania.

TS-228AZaskakujące wrażenia multimedialne

Serwer TS-128A pozwala czerpać radość ze zdjęć, muzyki i filmów w całym domu i poza nim. Łatwo, wygodnie i przyjemnie!Foto

Rób zdjęcia, kiedy chcesz, gdzie chcesz i zarządzaj nimi przy użyciu aplikacji Photo Station. Możesz porządkować zdjęcia w folderach lub albumach i oglądać je w kilku różnych trybach.

Muzyka

Dzięki zaawansowanym inteligentnym listom odtwarzania, rozbudowanym funkcjom wyszukiwania i intuicyjnemu interfejsowi aplikacja Music Station to muzyka dla Twoich uszu.

Video

Inteligentna kolekcja, zaawansowane wyszukiwanie i funkcje łatwego udostępniania w aplikacji Video Station to czysta radość z oglądania filmów. Możliwe jest nawet pobieranie informacji o filmach z różnych internetowych baz danych. Ostrzeżenie: grozi poznaniem zakończenia przed końcem filmu!

Większe korzyści z multimediów dzięki oprogramowaniu Plex

Po pobraniu aplikacji Plex Media Server z QTS App Center użytkownik może używać urządzenia TS-128A jako scentralizowanego portalu rozrywki i przesyłać strumieniowo pliki multimedialne z urządzenia TS-128A do urządzeń mobilnych, urządzeń z obsługą DLNA oraz telewizorów, korzystając z popularnych urządzeń do przesyłania strumieniowego (w tym Roku®, Apple TV®, Google Chromecast™ i Amazon Fire TV®).

4K

Wszystkie funkcje NAS również w trasie

Serwer TS-128A ma licznych kompanów w postaci aplikacji mobilnych, pozwalających przenieść jego funkcjonalność do smartfonów i tabletów. Niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo czy dla przyjemności, Twoje pliki są zawsze z Tobą.

Qfile

Aplikacja Qfile umożliwia dostęp do plików zapisanych na serwerze TS-128A w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca, więc możesz się na dobre pożegnać z pendrive'ami.

Qsync

Aplikacja Qsync pozwala szybko i łatwo synchronizować pliki między różnymi platformami i urządzeniami, aby już nigdy więcej nie zabrakło Ci ważnych danych.

Qget

Przy użyciu aplikacji Qget możliwa jest zdalna obsługa serwera TS-128A i pobieranie plików w drodze. Pliki zostają automatycznie pobrane na serwer TS-128A.

Qphoto

Aplikacja Qphoto umożliwia przeglądanie i udostępnianie zdjęć zapisanych na serwerze TS-128A. Zdjęcia i filmy mogą być również przesyłane na serwer TS-228A w chwili ich wykonywania, więc nie musisz się już martwić o miejsce w pamięci czy utratę wspomnień w przypadku zgubienia telefonu.

Qmusic

Słuchaj muzyki w drodze z aplikacją Qmusic! Możesz wyszukiwać pliki muzyczne i edytować listy odtwarzania, a następnie przesyłać je strumieniowo lub pobierać z serwera TS-128A do swojego urządzenia.

Qvideo

Aplikacja Qvideo odtwarza filmy i umożliwia ich natychmiastowe dalsze udostępnianie, a nawet przesyłanie strumieniowe do urządzenia Chromecast. Mobilnie dostępne są również funkcje zarządzania, takie jak przypisywanie do kategorii, oznaczanie tagami czy wystawianie ocen.

Poważne zabezpieczenia

Serwer TS-128A posiada pełen arsenał wszechstronnych funkcji zabezpieczeń, takich jak 2-stopniowe uwierzytelnianie, szyfrowany dostęp, filtrowanie/blokowanie adresów IP i ochrona antywirusowa. Ponadto, uprawnienia dla użytkowników i folderów pozwalają blokować próby uzyskania dostępu przez nieupoważnione osoby lub aplikacje.

encryptedTS-128A

Energooszczędny i cichy

Serwer TS-128A potrzebuje zaledwie 7,06 W mocy, oferując zaawansowane funkcje bez podnoszenia rachunków za prąd. Inteligentne tryby oszczędzania energii dodatkowo zmniejszają pobór energii, a dzięki cichemu wentylatorowi zarówno hałas, jak i ciepło wytwarzane przez serwer TS-128A są utrzymywane na minimalnym poziomie.

Przedłuż okres gwarancji na sprzęt nawet do 5 lat

Model TS-128A jest objęty bezpłatną gwarancją 2-letnią. W razie potrzeby możesz wykupić przedłużenie gwarancji, aby korzystać z ochrony gwarancyjnej nawet przez 5 lat.

QNAP
Cechy
Typ obudowy
Tower
Ilość zatok 3,5"
1
Procesor
ARM
Pamięć RAM
1 GB