Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

manufacturer_142.jpg?time=1587648591

Aputure została założona w 2005 roku w Shenzhen , Chiny. Aputure była pierwszą firmą, która dostarczyła naprawdę niedrogi i profesjonalny sprzęt kinowy o jakości i funkcjach niezbędnych do pełnego zrealizowania każdej kreatywnej wizji. W 2017 roku Aputure rozpoczął produkcję Light Storm 300d, który zdobył kilka nagród na najważniejszych targach, w tym NAB i IBC. Dzisiaj Aputure sprzedaje na całym świecie z biurami w USA, Europie i Azji. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się firm produkujących technologie kinowe, projektująca i specjalizująca się w oświetleniu oraz wysokiej klasy akcesoriach do kamer, w tym między innymi: diody LED, monitory polowe, mikrofony i systemy Follow Focus.

Aputure ma dwie linie produktów oświetleniowych, w tym linię Amaran (wykorzystanie budżetowe) i linię Light Storm (zastosowanie profesjonalne). Produkty Light Storm obejmują: LS C300d, LS 120d, LS 120t, LS-1s, LS-1c, LS-1 / 2w.

Produkty Amaran obejmują Amaran MX, Amaran F7, Amaran Tri-8s, Amaran, Tri-8c, Amaran 672s, Amaran 672w, Amaran 672c (bicolor), Amaran 528w, Amaran 528c (bicolor), Amaran M9.

Modyfikatory obejmują Light Dome, Light Dome Mini, Space Light i Fresnel Mount. Produkty Motion Control obejmują inteligentny adapter DEC, DEC Vari-ND i DEC LensRegain. Produkty do monitorów obejmują VS-1, VS-1 FineHD, VS-2 FineHD, VS-3, VS-5 i VS-5x. W ramach społeczności twórczej Aputure stale się rozwija, aby sprostać stale rosnącym potrzebom początkujących artystów i profesjonalistów.

31 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog