Lista produktów marki Marumi

Marumi

Marumi to japońskie przedsiębiorstwo, które zostało założone w 1952 roku z siedzibę w Tokio i fabrykę w Nagano, co ma znaczny wpływ na jakość dostarczanych produktów, która pozycjonuje je w samej czołówce producentów filtrów.

Marumi to firma, która od ponad 60 lat skupia się na ulepszaniu i wytwarzaniu filtrów do aparatów fotograficznych. Filtry Marumi to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających miłośników fotografii i zaawansowanych technologii. Celem Marumi jest tworzenie najwyższej klasy produktów, których użytkowanie przyniesie dużo radości i satysfakcji. W naszej firmie dbamy o naturę i środowisko pracy, tworząc biznes odpowiedzialny społecznie.

Dzięki balansowaniu między technologią a doświadczeniem, w 2003 roku stworzyliśmy serię filtrów DHG (Digital High Grade) dla lustrzanek jednoobiektywowych. Obecnie, lustrzanki cyfrowe wkraczają w nową epokę. Na rynku pojawiają się modele o wyszukanych matrycach, pozwalających na uzyskanie wysokiej rozdzielczości i doskonałych kolorów. Każdy kolejny egzemplarz obiecuje dalszy rozwój w dziedzinie jakości obrazu. W odpowiedzi na te technlogiczne nowinki, Marumi stworzyło trzy filtry dopasowane do nowoczesnych aparatów cyfrowych. Linia EXUS zapewnia wyjatkowe funkcjonalności wspirające twórczość artystyczną fotografów. Filtry Marimi będą wciąż ewoluować, by zawsze wspomagać wszystkich kochających fotografie i zaawansowane technologie.