Lista produktów marki Sachtler

Sachtler

Sachtler jest producentem produktów do obsługi filmów i kamer wideo oraz sprzętu oświetleniowego do reporterów. Firma została założona w 1958 roku i została kupiona przez brytyjską spółkę Vitec Group plc. w 1995r. Szeroka gama lekkich, studyjnych i zewnętrznych urządzeń do obsługi kamer firmy Sachtler pozwala pracować bez żadnych kompromisów.

W 2001 roku Sachtler i Curt O. Schaller wprowadzili system stabilizacji kamery artemis na targach NAB Show w Las Vegas. Systemy artemidy były pierwszymi modułowymi systemami stabilizacji kamer na świecie. Ponadto systemy artemis HD były pierwszymi systemami stabilizacji kamer Full HD na świecie.

Pomysłowy umysł i zasady przewodnie Wendelina Sachtlera są fundamentem, na którym opiera się filozofia Sachtler. Firma pozostaje wierna wartościom założyciela. Dzisiaj, podobnie jak w przeszłości, przemysł filmowy i telewizyjny utożsamia Sachtler z jakością, niezawodnością i innowacją. Dzięki ciągłemu rozwojowi produktów i ciągłym inwestycjom w najnowocześniejsze procesy produkcyjne, Sachtler utrzymuje swoją pozycję w branży od ponad sześćdziesięciu lat.