Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

LiveU

LiveU to amerykańska firma w Hackensack, New Jersey, Stany Zjednoczone, która oferuje przenośne rozwiązania do akwizycji obrazu na żywo. LiveU produkuje technologię dla nadawców telewizyjnych w celu umożliwienia żywo transmisji wideo za pośrednictwem bezprzewodowej sieci komórkowych .

LiveU oferuje szereg urządzeń do transmisji wideo na żywo, w tym plecaki, oprogramowanie i aplikacje mobilne. Rozwiązania LiveU obejmują wiele łączy komórkowych 4G LTE / 3G, HSPA +, WiMAX i Wi-Fi, które są zoptymalizowane pod kątem maksymalnej jakości wideo w zależności od dostępnych warunków sieciowych. LiveU opracowało i opatentowało technologię połączeń komórkowych do zdalnego gromadzenia wiadomości w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Wielkiej Brytanii i innych krajach.

Wynalazca i innowator połączeń komórkowych, firma jest synonimem wysokiej jakości rozwiązań wideo na żywo, przesyłanych z dowolnego miejsca na świecie. Nasza szeroka oferta produktów ustanawia standardy branżowe w zakresie produkcji wideo na żywo, od naszych najnowszych, przenośnych urządzeń polowych i smartfonów na poziomie produkcyjnym po hybrydowe rozwiązania satelitarne / komórkowe i anteny zewnętrzne. LiveU zapewnia stałą przepustowość i niezawodne połączenie, dzięki czemu możesz pozyskiwać, zarządzać i dystrybuować wysokiej jakości zdalne transmisje na żywo.

Jednostki LiveU są wykorzystywane do obsługi wszystkich najważniejszych wydarzeń, wydarzeń sportowych i rozrywkowych na całym świecie, w tym wyborów prezydenckich w USA, Mistrzostw Świata FIFA ™, Zimowych i Letnich Igrzysk Olimpijskich, Super Bowl, Mistrzostw USA w Kolegiacie oraz wydarzeń na czerwonym dywanie.

4 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog