KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje
Slider Offer Banner

manufacturer_48.jpg?time=1587629566 Akurat Lighting było pierwszym w Polsce i jednym z pierwszych na świecie producentem oświetlenia LED dla filmu i telewizji. W roku 2010 zaprezentowano pionierskie w skali światowej rozwiązanie – nakamerową lampę LL2120 z podwójnym balansem – które wyeliminowało konieczność używania filtrów konwersyjnych. Za sukcesem produktów Akurat Lighting stoją doskonałe podzespoły i restrykcyjna kontrola jakości. To wszystko gwarantuje niezawodność nawet w najtrudniejszych warunkach.

W Akurat Lighting zajmują się produkcją nowoczesnego oświetlenia dla branży filmowej i telewizyjnej. Jako jedni z pierwszych na świecie produkują lampy i oświetlacze LED dla tego segmentu rynku. Marka cieszy się niesłabnącym zaufaniem filmowców z Europy, Ameryki Północnej czy Afryki.

Oświetlenie Akurat Lighting doceniają europejskie i światowe telewizje oraz domy produkcyjne. W samej tylko Polsce wykorzystywane są m.in. przez TVP S.A. i TVN S.A. Lampy nakamerowe wykorzystuje się powszechnie w programach informacyjnych TVN 24 i w stacjach telewizyjnych za granicą. Wybierają je największe firmy producenckie, agencje reklamowe, a także operatorzy pracujący w branży wideo.

Aktywne filtry