Lista produktów marki Hoya

Hoya

Firma Hoya została założona w 1941 roku, w Japonii przez braci Shoichi i Shigeru Yamanaka - dwóch prawdziwych wizjonerów. Początkowo była małą wytwórnią szkła optycznego, ale wkrótce rozpoczęła działalność w sektorze ochrony zdrowia i technologii informacyjnych.

Dziś działalność firmy rozszerzyła się na przemysł półprzewodników i sprzętu cyfrowego, a także Life Life, który pomaga osobom prowadzić zdrowe i satysfakcjonujące życie. Podstawowe technologie Hoya wspierają rozwój firmy jako „innowatora technologicznego”.

Od 75 lat rewolucyjne rozwiązania firmy Hoya w dziedzinie optyki i ochrony zdrowia przesuwają światowe granice technologiczne. Od początku swego istnienia firma Hoya dokładała nieustannych starań, aby stworzyć nową wartość za pośrednictwem innowacji i najnowocześniejszych technologii, utrzymać swój rozwój oraz przyczyniać się do zrównoważonego rozwoju świata. Dzięki szerokiej gamie strategii i działań podejmowanych w celu zapewnienia zrównoważonego rozwoju społeczeństwa i środowiska naturalnego tworzymy świat, w którym każdy może cieszyć się dobrym życiem, w harmonii z naturą.