Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

Miller

Miller to firma zajmująca się wyłącznie projektowaniem i produkcją głowic, statywów i urządzeń pomocniczych do kamer pomocniczych. Każdy produkt jest wytwarzany przez namiętnych, gorliwych i wysoko wykwalifikowanych rzemieślników, których łączna liczba lat doświadczenia wynosi wiele stuleci. Produkty Millera są wytwarzane z najwyższej jakości, przyjaznych dla środowiska materiałów i wytwarzane przy użyciu precyzyjnych maszyn CNC, nowoczesnych procesów produkcyjnych pod ścisłą kontrolą jakości.

Głowica płynna, opatentowana po raz pierwszy przez australijską firmę Miller, jest doskonałym przykładem jednej z takich innowacji. Zanim Bob Miller wynalazł pierwszą na świecie głowicę do płynów w 1946 r., Operatorzy kamer nie mieli innego wyjścia, jak pracować z nieporęcznymi i drogimi zespołami napędzanymi przekładnią, w których kadrowanie zdjęć było trudne, a ruchy po przekątnej praktycznie niemożliwe.

Dobry projekt w połączeniu z rygorystyczną produkcją i kontrolą jakości skutkuje wieloletnią bezawaryjną obsługą, czego dowodem jest duża liczba produktów Millera, sprzedanych wiele lat temu, które są nadal w użyciu.

Duże organizacje korzystają z usług firmy Miller, ponieważ jest to zaufana marka w branży, niezmienna reputacja wypracowana przez lata za niezawodność, solidność, jakość i wsparcie posprzedażowe swoich produktów.

26 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog