Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocjeOferta specjalna dla szkół, kościołów oraz osób chcących robić realizację szkoleń przez internet w związku z pandemią wywołaną koronawirusemSprzęt dla osób chcących wykorzystać obraz z jednej kamery, czy aparatu.Magwell capture Card II HDMI-USB 3.0

Umożliwia podłączenie do komputera dowolnego aparatu, kamery z wyjściem HDMI. Nie potrzeba instalacji żadnych sterowników wyłącznie plug and play. Urządzenie jest widoczne dla najpopularniejszych platform do videokonferencji np. Skype, czy Zoom i umożliwia nadawanie w Full HD.

W cenie: 1600zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTUmagwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpg

Dla bardziej wymagających osób oferujemy mikser Roland VR1-HD.Roland VR1-HD

Posiadający oprócz wejść HDMI dwa wejścia audio XLR, automatyczne przełączanie źródła video po aktywowaniu danego mikrofonu, jak również możliwość umieszczania obrazu w obrazie. Urządzenie jest oczywiście wyposażone w wyjście USB 3.0 umożliwiające udostępnianie obrazu i dźwięku przez oprogramowania do streamingu i wideokonferencji w Full HD.

W cenie: 6250zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTUmagwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpg


Z kolei dla ceniących rozwiązania All in one przygotowaliśmy dwa rozwiązania w tej samej cenie.Stacja vMix HD

Jednostka wyposażona w 4 wejścia SDI, umożliwiająca wykonanie multistreamingu na 3 dowolne platformy, wykonywania videocall, generowania virtualnego studia, oraz zapis transmitowanych materiałów. Posiada również własne oprogramowanie do tworzenia grafik i logo. Oprogramowanie vMix dodatkowo pozwala wykorzystać prezentacje przygotowane w Microsoft Power Point. Możliwość dedykowanej modernizacji jednostki dostosowanej do potrzeb klienta po wcześniejszy kontakcie.

W cenie: 9999 zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTUmagwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpg
Roland V8-HD + Magwell capture Card II HDMI-USB 3.0

Specjalna promocją dotyczy najnowszego miksera Rolanda All in one wyposażonego w aż 8 wejść HDMI, w tym dwóch umożliwiających podłączanie źródeł video o różnej rozdzielczości. Dodatkowo mikser japońskiego producenta wyposażony został w dotykowy 4,3 calowy monitor podglądowy ułatwiający pracę. Rozwiązanie to jest idealne do przeprowadzania transmisji online dzięki kompaktowym rozmiarom, uniwersalności i możliwości generowania dodatkowych grafik, ale przede wszystkim dzięki współpracy z Magwell Capture Card.

W cenie: 10199złmagwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpg
SONY MCX-500

4 kanałowy mikser wyposażony w wejścia SDI i HDMI, umożliwiający jednocześnie zapis Video na karcie SD, jak i streaming bez pośrednictwa komputera za pomocą kabla Rj45. Idealne rozwiązanie dla osób posiadających kamery Sony, przy doposażeniu miksera w pilot Sony RM 30BP możliwe jest sterowanie lampkami tally w kamerach.

W cenie: 10900zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTUmagwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpg


Roland VR4-HD

Mikser Roland VR4HD posiada on 4 wejścia HDMI, 4 wejścia XLR audio, wbudowany dotykowy monitor, fizyczny mikser audio i wyjście USB 3.0 zapewniające możliwość streamingu z dowolnego komputera podłączonego do sieci.

W cenie: 11500 zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁ PRODUKTUmagwell-capture-card-ii-hdmi-usb-30-.jpgPosiadamy również ofertę specjalną przygotowaną na potrzeby najbardziej wymagających klientów.Sony SRG X400, lub SRG X120

Kamera zrobotyzowana Sony SRG X400, lub SRG X120 we współpracy z REA C1000 podąża za osobą prowadzącą wykład, dzięki czemu dodatkowi operatorzy nie są potrzebni. Nadawanie do sieci realizowana jest bezpośrednio z kamery potrafiącej wykonać multi-streaming na różne platformy. Wystarczy podłączyć kamerę do sieci.

W cenie: Zapytaj o szczegóły oferty

promo%20sony%20cov.jpg


Sony REA C1000

System analizy brzegowej Sony REA C1000 z licencją umożliwiającą autotracking z wykorzystaniem najnowszych kamer zrobotyzowanych Sony. Rozwiązanie to po uprzednim ustawieniu jest całkowicie autonomiczne.

W cenie: Zapytaj o szczegóły oferty

promo%20sony%20cov.jpgZapytaj o ofertę specjalna naszych specjalistów:Bartłomiej Tylus

698-221-122

bartek@beiks.plMichał Wróblewski

606-406-906

michal@beiks.plBEIKS Kraśnik

(81) 825-97-22

sklep@beiks.plBEIKS Warszawa

(22) 891-13-73

wawa@beiks.pl