Opinie o Nas

Ta strona używa plików Cookie. Aby z niej korzystać zaakceptuj ten fakt. Więcej informacji tutaj.

KATEGORIE
Dlaczego warto kupić u nas?
Wysyłka w ciągu 24h
Wysyłka w ciągu 24h
14 Dni na zwrot*
14 Dni na zwrot*
Zaufane opinie
Zaufane opinie
Codzienne nowe promocje
Codzienne nowe promocje

manufacturer_11.jpg?time=1587649033 Założona w 1962 r. Audio-Technica to światowa grupa firm zajmująca się projektowaniem, produkcją, marketingiem i dystrybucją sprzętu audio do rozwiązywania problemów. Początkowo znana z najnowocześniejszych wkładek fonograficznych, Audio Technica tworzy obecnie wysokiej jakości mikrofony, słuchawki, systemy bezprzewodowe, miksery i produkty elektroniczne do użytku domowego i profesjonalnego.

Zdobywca licznych nagród branżowych, produkuje produkty, które wyznaczają standardy jakości, trwałości i wydajności dla wycieczek dźwiękowych na żywo, studiów nadawczych i nagrań, obiektów korporacyjnych i rządowych, miejsc kultu i nie tylko. Mikrofony AT są wybierane do instalacji rządowych, takich jak Izba Reprezentantów USA i Senat. Mikrofony Audio-Technica i systemy bezprzewodowe są również wybierane do najważniejszych wydarzeń związanych z transmisją muzyki, w tym GRAMMY Awards i ceremonii indukcyjnych Rock and Roll Hall of Fame.

Produkty Audio-Technica zapewniają bezproblemową transmisję dźwięku i wsparcie techniczne w debatach prezydenckich w USA od 1988 roku. Mikrofony AT dostarczają również wszechstronne rozwiązania podczas głośnych transmisji sportowych, w tym World Cup Soccer, Super Bowl i Commonwealth Games, a także Letnie Igrzyska w Londynie (2012), Pekinie (2008), Atenach (2004), Sydney (2000) i Atlancie (1996) oraz Zimowe Igrzyska w Soczi (2014), Vancouver (2010), Torino (2006) i Salt Lake City (2002).

15 products

Siatka
Siatka-2
Lista
Lista-2
Katalog