Lista produktów marki QNAP

QNAP

Priorytetem dla firmy QNAP, której nazwa stanowi skrót od Quality Network Appliance Provider (dostawca wysokiej jakości urządzeń sieciowych), jest zapewnianie kompleksowych rozwiązań, począwszy od projektowania oprogramowania, przez projektowanie sprzętu, po produkcję własną. QNAP pierwotnie istniał jako dział w IEI Integration Corporation, przemysłowym dostawcy usług komputerowych z Tajwanu. W 2004 r. QNAP Systems Inc. została wydzielona do oddzielnej firmy.

Koncentrując się na innowacjach w zakresie pamięci masowej, sieci i inteligentnego wideo, dążymy do stworzenia technologicznego ekosystemu z oprogramowaniem opartym na subskrypcjach i zróżnicowanymi kanałami usług. Według prognoz QNAP serwer NAS będzie czymś więcej niż tylko zwykłą pamięcią masową, dlatego firma stworzyła infrastrukturę sieciową w chmurze, która umożliwia użytkownikom hostowanie i projektowanie systemów analizy w oparciu o sztuczną inteligencję, przetwarzanie brzegowe i integrację danych w swoich rozwiązaniach QNAP.

Firma QNAP oferuje wysokiej jakości pamięci masowe, rozwiązania sieciowe i inteligentne produkty wideo w oparciu o zasady użyteczności, wysokiego bezpieczeństwa i elastycznej rozbudowy. Własne zakłady produkcyjne QNAP z pełnoprocesowymi liniami produkcyjnymi posiadają certyfikację ISO 9001 Systemów zarządzania jakością, ISO 14001 Systemów zarządzania środowiskowego, ISO 45001 Systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ISO 27001 Systemów zarządzania bezpieczeństwem informacji.